Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] Black Sedan By Danex!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich:)

Od niedawna posiadam auto jest to oczywiście Audi A4 B7 2007r, wersja s-line ,1.9 116 km. Żadnych modów nie było,ale będą :) Nie będę pisać co auto posiada w standardzie ,bo to każdy powinien wiedzieć.

rok 2007.

Silnik:1.9

Moc:116km

przebieg 240 tyś.

Co było zrobione:

*Nowe turbo (prawdopodobnie stare było dobre,była nieszczelność w układzie i dla tego brakowało mocy,ale to plus dla mnie)

*Nowe sprzęgło i dwumasa(poprzedni właściciel nie oszczędzał skrzyni i sprzęgła)

*Używana skrzynia biegów niby przejechane ma 120tyś.

*wymieniona rura od egr

Plany:

*Rozrząd

*klocki+tarcze

*wszystkie filtry

*wszystkie płyny

*większe turbo

*program

*większe wtryski

* felgi 17"

*radio z navi

*kierownica multi.

To tak na początek,Najważniejsze na dzień dzisiejszy to uporać się z dziwnym dźwiękiem który słychać podczas jazdy,po ruszeniu z jedynki i wciśnięciu sprzęgła słcyahać coś jak by się kręciło i spadało z obrotów najbardziej słychać to na 1 i 2 .No i do tego na luzie słychać lekkie tracie ,po wciśnięciu sprzęgła hałas ustaje.Podejrzewam łożysko oporowe sprzęgła jutro sie dowiem:)

5221605_IMG_1469.JPG

5221604_IMG_1489.JPG5221603_IMG_1504.JPG5221602_IMG_1505.JPG5221601_IMG_1497.JPG

Edytowane przez Daniel911

Opublikowano

Siema!

Ładny sedan!

Pytanko - te felgi to Voltec Barracuda 19''?

Jeśli tak, to masz je ode mnie ... :) Sprzedałem je gościowi, który mieszkał w Norwegii, a widzę że autko jest na tych właśnie blachach i na tych właśnie felgach :)

Opublikowano
  • Autor

siemka;) tak dokładnie te same:D

Opublikowano

Temat zamieściłes w dziale b5

Opublikowano
  • Autor

Rzeczywiście przepraszam ,w takim razie prosze o przeniesienie tematu.

Opublikowano

siemka;) tak dokładnie te same:D

nawet u mnie na zdjęciu profilowym jeszcze są na samochodzie :)

powodzenia w modyfikowaniu auta i bezawaryjnej jazdy życzę :)

Opublikowano
  • Autor

siemka;) tak dokładnie te same:D

nawet u mnie na zdjęciu profilowym jeszcze są na samochodzie :)

powodzenia w modyfikowaniu auta i bezawaryjnej jazdy życzę :)

Dzięki wielkie :) zobaczymy co bedzie dalej mieszkam w Norwegii tu naprawy sa bardzo drogie a chyba skrzynia jest walnięta nie wiem czy go nie sprzedam:/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.