Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vcds doswietalanie zakretów


luki472

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Panowie czy ktoś wie jak włączyć doświetlanie zakrętów w A4 B8? próbowałem robić tak jak kolega na forum Audi klub A4 opisał, czyli 09-Cent.Elekt. ---> Coding-07 Long Coding Helper BYTE 4 Bit 0 zmiana z 0 na 1 ale nie mogę tego wykonać bo po zmianie bit 0 na 1 wyskakuje jakiś błąd i nie można tego zapisać. Nie ma tez w 09- Cent.Elekt. żadnej opcji do zaznaczenia odnośnie doświetlania.... Używam wersji Vcds 11.3.0 i chodzi o Audi a4 b8 2010, ktoś coś pomoże?

Edytowane przez luki472
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge tego wykonac bo po zmianie bit 0 na 1 wyskakuje jakiś błąd i nie mozna tego zapisac.

nikt tu wrózem nie jest :hi: daj fotke itp.

Nie ma tez w 09- Cent.Elekt. zadnej opcji do zaznaczenia odnosnie doswietlania.... , ktos cos pomoze?

słaby kabel masz :hi:

kodowanie zrób w binary

jak nie umiesz to na FORUM nawet INSTRUKCJA jest do VCDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za błędy ;-)

chłopaki spokojnie bez złośliwości :-) kabel mam za 200zl kupiony w jakimś sklepie internetowym, no wiec nie wiem jakiej on jest jakości. Panowie a możecie podrzucić linka do kodowania w binary, bo nie mogę tego znaleźć albo napisać jak to się robi :-) ja postaram się jakieś fotki dodać


W binary z 0 na 1 nie mogę zmienić, bo mi tego nie zapisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a możecie podrzucić linka do kodowania w binary, bo nie mogę tego znaleźć

przykład :

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?3993326-Using-the-Long-Coding-Helper-when-checkboxes-are-not-present

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie binaru 0 na 1 mam cos takiego

BmUxTS.jpg

a bite 4 wygląda u mnie tak:

t2zJ4J.jpg

wybaczcie jakość zdjęć


Ktoś coś rozumie z tego? :-(


zamykam temat, wszystko działa :-)

Edytowane przez luki472
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...