Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 - Baker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich! Dopiero od wczoraj jestem na forum a to już moje drugie Audi w karierze. Zaczęło się od A4 B5 1.9 TDI 110 KM 1999 rok i nacieszyłem się nią tylko rok, bo koleś skasował mnie czołowo. :/ Obecnie jest od jakiegoś czasu A4 B7 także z motorem 1.9 TDI BRB 116KM 2007 rok. Kupiłem ją w całkowitej serii, ale już się trochę pozmieniało.

qggf36hl.jpg

87ye86p5.jpg

Mianowicie:
- auto po usunięciu DPF
- wgrany program na 140 KM i 365 NM
- zmiana kierownicy z seryjnej czteroramiennej na kierownicę skórzaną z Audi TTs

Było tak:

cxxsyklb.jpg

Jest tak:

bm72xnbf.jpg

- polerka lakieru miesiąc temu. :)

4o5hs48f.jpg

W najbliższym czasie planuję na razie zmienić sprężyny seryjne 1BA na tę z wersji s-line, czyli 1BE żeby jednak poszedł trochę w dół. I tu też moje pytanie. Czy ktoś posiada takowe na sprzedaż? Nie szukam na "aledrogo", wolałbym coś z pewnych rąk od Was.

Jeszcze raz witam wszystkich i chętnie wysłucham Waszych opinii i porad. ;)

Edytowane przez Baker91

Opublikowano

Ładna sztuka!

Jest też co modzić! Kiera na duuuży +! Tylko... gdzie jest MF!?!? :)

Powodzenia w modyfikacjach i bezawaryjności życzę!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. :)

Ciężko było trafić jak szukałem z MF. Mam nadzieję, że zamiast tego zjawi się w swoim czasie RNS-E. ;)

Opublikowano

Witaj kolego:-) jest co modzić:-) na tych planach napewno nie spoczniesz:-) ładna sztuka

Opublikowano
  • Autor

Cześć, dzięki wielkie. :) Wiem, tak sobie mówię, ale znam siebie i wiem, że na tym się nie skończy. ;)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bardzo ładna b7. Pomysl nad RNS-E ;)

Opublikowano

BRB z DPF'em? Kiera rewelacja, możliwości na dalsze mody jest dużo :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

BRB z DPF'em? Kiera rewelacja, możliwości na dalsze mody jest dużo

Ja też mam BRB i też mam dpf
Opublikowano

No to łączę się z Wami w żalu i smutku :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Niestety to już nowsza generacja tego silnika niż w B5 i tutaj już był montowany DPF (pseudo ekologia ;) ). U mnie już wycięty i bezproblemowo. :)

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ze mną już ponad dwa lata jeździ i zero problemów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.