Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka głowica do BEX'a


Miffau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Padła mi głowica w moim 1.8T BEX. Jako że do BEXa trudno znaleźć częsci pytam Was z jakiego silnika będzie pasować bez zadnych kombinacji i przeróbek bo auto stoi juz ponad miesiąc u mechanika i nie ma czasu na zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wzdłużne: A4 B5 po lifcie,A4 B6, Passat b5 po lifcie, A6 C5...

Kody BEX, BFB, AWT, ANB, AVJ...

Jest tak że niektóre wytrzymują dłużej? czy to generalnie ta sama jakość? choć logika podpowiada ze np 150KM i 190KM powinny się trochę różnić..

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowice w 1.8t różnią się tylko wielkością kanałów ssacych ( nie jestem pewien jak z zaworami). Głowice z dużym kanałem są chyba tylko dwie AEB z wzdłużnego w a4 i passata b5 przed liftem i chyba AGU (niech ktoś mnie poprawi jak się mylę) w poprzecznych.

W poprzednim poście podałem Ci na szybko najbardziej popularne oznaczenia głowic jakie Ci podpasują ale generalnie wszystkie głowice w 1.8t są zamienne. Nawet te na dużym kanale ale do nich potrzebny jest jeszcze pasujący korektor ssacy i korekta softu jezeli taka głowica nie była zamontowana seryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowice w 1.8t różnią się tylko wielkością kanałów ssacych ( nie jestem pewien jak z zaworami). Głowice z dużym kanałem są chyba tylko dwie AEB z wzdłużnego w a4 i passata b5 przed liftem i chyba AGU (niech ktoś mnie poprawi jak się mylę) w poprzecznych.

W poprzednim poście podałem Ci na szybko najbardziej popularne oznaczenia głowic jakie Ci podpasują ale generalnie wszystkie głowice w 1.8t są zamienne. Nawet te na dużym kanale ale do nich potrzebny jest jeszcze pasujący korektor ssacy i korekta softu jezeli taka głowica nie była zamontowana seryjnie.

Szacun. THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...