Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak lewego swiatła mijania (Left dipped headlight) halogenowe


luiggi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie jestem szczesliwym posiadaczem od 5 lat mojej audiolki i dopiero pierwszy powazniejszy problem:

dwa dni temu dostalem na twarz komunikat jak w temacie... mysle znowu zarowka to tradycyjnie wymieniam (a zdarza mi sie to srednio raz do roku, tez dziwne swoja droga) i jakie moje zdziwienie wlaczajac swiatla komunikat dalej ten sam i zero lewego swiatla... :facepalm: zarowka oczywiscie dobra :decayed: zakasalem rekawy i zaczynam sprawdzac wszystkie polaczenia kabli do lamp i podczas sprawdzania uslyszalem ze "inercyjnie" rowniez zalacza sie silniczek poziomu swiatel (przypomne ze mam lampy normalne H7 z opcja manualnego poziomowania)

po paru dniach spedzonych tutaj :naughty: zaczynam nabierac podejrzen co do MCE

auto moje posiada raczej ver. HIGH bo posiadam od zakupu wlacznik i caly uklad DRL (w lusterku + czujnik deszczu) nawet dzialajacy bo jak przelacze w pozycje AUTO (nie posiadam zainstalowanych swiatel do jazdy dziennej) to jest pelna ciemnosc jednakze jak wjezdzam do siebie do garazu to odrazu sie zalaczaly mijania...

czy jest cos co jeszcze moge sprawdzic? niestety nie posiadam kabla aby zczytac bledy, a chcac nabyc po przewertowaniu watku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340884-interfejsy-do-diagnostyki-a4-b6-b7/ dowiedzialem sie ze nie mam KKL tylo CAN i na alledrogo ciezko znalezc w sensownej cenie :decayed: (tutaj tez bede wdzieczny za podpowiedzi)

Dzieki z gory i Pozdrawiam

Luis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomuś....

 

i co udalo Ci sie rozwiazac problem?
 

mam to samo tylko ze lamoy swieca donrze, a deska wywala co chwile blad na przemian LEFT/RIGHT DIPPED HEADLIGHT...

 

WYMIENIALEM ZAROWKI I TO SAMO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...