Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie, skrzypenie, "tykanie" podczas obrotu kierownicą


badmahmed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od pewnego czasu zaczęła mi skrzypieć kierownica podczas obrotów. Później zaczęła "tykać" przy skręcaniu. Na wyłączonym silniku słychać stukanie, ale to chyba normalne? Jeszcze jest taka sytuacja, że podczas obrotu kierownica ma lekkie drgania. Wstawiam film. Pozdrawiam

Edytowane przez badmahmed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stukaniem na wyłączonym silniku się nie przejmuj. A to ocieranie popiskiwanie to wegług mnie, za lekko dokręcony tył kierownicy (te 2 śrubki co trzymają poduszkę) wsadz głowę z boku i popatrz czy nie ociera kierowca o ten plastik przed nią jak ją obracasz i słyszysz ten dzwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stukaniem na wyłączonym silniku się nie przejmuj. A to ocieranie popiskiwanie to wegług mnie, za lekko dokręcony tył kierownicy (te 2 śrubki co trzymają poduszkę) wsadz głowę z boku i popatrz czy nie ociera kierowca o ten plastik przed nią jak ją obracasz i słyszysz ten dzwięk.

Właśnie nie widziałem aby coś obcierało. Wieczorem ściągnąłem plastiki i popryskałem na początek właśnie zaraz za kierownicą wd-40. Na początku wydawało sie ze nie pomogło. Rano już przestało piszczeć. Kilka razy tylko pisnęło. Tykać też przestało, a to dziwne bo od wd-40? Przed chwilą poczęstowałem jeszcze silikonem oraz koło ściany grodziowej. Czytałem że to może być maglownica, ale jest w porzadku bo mechanik sprawdzał

Po włączeniu kierunku zaczynało skrzypieć. Teraz już skrzypi znowu cały czas. Panowie jakieś rady?

Edytowane przez badmahmed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem ze przy skręcaniu jest takie drżenie, również chciałbym się dowiedzieć jaka może być tego przyczyna.

Edytowane przez Gemling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...