Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 avant kombi 2006 r Tapicerka tylnej klapy


jaher1970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich znawców tematu!!!!!

Leje mi się płyn z spryskiwaczy do bagażnika w połowie wysokości klapy między maskownicą plastikową a tapicerką.( Podejrzewam że pękł wężyk )W związku z tym mam pytanie jak zdemontować tapicerkę ? Albo może ktoś zna warsztat w okolicach Będzina który się tym zajmie. Osobiście pytałem w dwóch ale jeden się boi że coś urwie drugi nie ma czasu itp. Z góry dziękuje za pomoc!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znawców tematu!!!!!

Leje mi się płyn z spryskiwaczy do bagażnika w połowie wysokości klapy między maskownicą plastikową a tapicerką.( Podejrzewam że pękł wężyk )W związku z tym mam pytanie jak zdemontować tapicerkę ? Albo może ktoś zna warsztat w okolicach Będzina który się tym zajmie. Osobiście pytałem w dwóch ale jeden się boi że coś urwie drugi nie ma czasu itp. Z góry dziękuje za pomoc!!!!!!!!!!!!!

Jest trochę zabawy odkręca się śruby wewnątrz mocowania trójkąta i chyba po bokach (niepamietam ale śruby są widoczne) po odkręceniu śrub trzeba wyrwać tapicerkę z zatrzasków oczywiście użyć siły z umiarem, nie łatwo schodzi ja się dłuższą chwile z tym namęczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...