Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zacisk Hamulcowy Tył do B5, 96r.


molo47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ktoś orientuje się czy lepiej wziąć nowe zaciski firmy BRP, czy kupić zregenerowane?

BRP

http://allegro.pl/zacisk-hamulcowy-tyl-audi-a4-b5-a6-passat-b5-prawy-i6254511151.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ktoś słyszał o takiej firmie, ale ja słyszę pierwszy raz... Też nie byłbym pewny czy to taki nowy zacisk. Możesz sobie zobaczyć jak są regenerowane zaciski.

Nie jesteś w stanie praktycznie później powiedzieć czy to regenerowany czy nowy :P

Ja 2 lata temu kupiłem TRW za ok 260zł w sklepie i oddajesz swój zacisk, oczywiście to co kupiłem to był regenerowany i mój też szedł do regeneracji. Ale przy takiej regeneracji jak robi TRW to śmiało można określić go jako nowy. Napisz na forum do TOM77 albo do kogoś innego kto sprzedaje częsci na forum. Bardzo możliwe że mogą mieć jeszcze taniej niż napisałem. A zacisk wtedy masz pewny.

Ale moim zdaniem możesz również śmiało kupić zacisk na jakiemś portalu za ok 130zł regenerowany i też go pewnie nie zajeździsz :wink:

Jeszcze inną opcją jest kupienie zestawu naprawczego za 20-30zł i samemu zregenerować jeśli trzpień nie jest za bardzo zardzewiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...