Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja naprawcza 21S7 nastawnik turbosprężarki


ERN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przez pewien czas męczyła mnie sprawa falujących obrotów w moim AUDI A4 B8 CJEB, problem występował tylko po zatrzymaniu się i tylko gdy było bardzo ciepło i szalała klima.

W związku z brakiem pomysłów podjechałem do ASO aby to sprawdzili - pech chciał, że było zimo i akurat wtedy objawy nie występowały, no ale po moim opisie sytuacji zaproponowano mi abym zostawił samochód na akcję serwisową 21S7 Nastawnik turbosprężarki. - dziwne, bo sprawdzałem czy są jakieś akcje do mojego audi, ale nie było nic na stronie producenta.

Akcja miała trwać 10h, więc dali auto zastępcze i kazali wrócić na następny dzień.

Ku mojemu zaskoczeniu ta akcja pomogła :banan: .

Nie ma śladu po falujących obrotach, wszystko działa płynnie i samochód o wiele ładniej wchodzi na obroty, ale nie mogę nigdzie znaleźć na sieci jakiejkolwiek dokumentacji do tej akcji serwisowej, czy była to wymiana nastawnika, czy kalibracja komputerowa (na tyle znam swój silnik że nie widzę aby cokolwiek w nim rozkręcali i wymieniali.).

Ma ktoś informację co jest robione w ramach akcji 21S7?

Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto z produkcji 2013 dzwoniłem jakieś 3 miechy temu do serwisu czy auto jest objęte jakimiś akcjami serwisowymi powiedzieli mi, że nie !?


Dzisiaj dzwoniłem do serwisu aby ponownie sprawdzić - niestety na mój model nie ma żadnej akcji serwisowej w chwili obecnej - dziwne bo mamy ten sam silnik i praktycznie rok bo mój jest z stycznia 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do ASO w Szczecinie, do Porsche Poznan oraz do Warszawy - wszędzie odpowiedz, ze na chwile obecna żadnej akcji serwisowej nie prowadzą oprócz tej z dieslegate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

postanowiłem wypytać w ASO o co chodziło z ta akcją serwisową oraz jaki był jej zakres.

Z opisu miłej Pani wynika, że była to tylko modyfikacja programu do sterowania nastawnikiem turbosprężarki, bez żadnych modyfikacji mechanicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

postanowiłem wypytać w ASO o co chodziło z ta akcją serwisową oraz jaki był jej zakres.

Z opisu miłej Pani wynika, że była to tylko modyfikacja programu do sterowania nastawnikiem turbosprężarki, bez żadnych modyfikacji mechanicznych.

Ok ale wiesz może jakie auta objęte są akcją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wystepuje u mnie dokładnie taki sam problem jak u kolegi @ERN, niestety po telefonie do ASO brak takowej akcji dla mojego samochodu :/ Czy mozna na nich jakos wymusic zeby mi to zrobili czy pozostaje oddac im wóz do serwisu do diagnozy, jak proponują, za ktora liczą 400zl  i potem nie wiadomo jeszcze ile za ew. wgranie? Kolego @ERN, czy u Ciebie rozwiazalo to problem definitywnie i juz nie powrociło? Czy moze jest tu ktos inny kto jest w stanie wgrac tą aktualizację skoro jest to tylko soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...