Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie głośniki do mojego AUDI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej tak jak w temacie ! Witam, wszystkich to mój pierwszy post na tym forum. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem AUDI a4 B6 2001r :)

Mam tam wsadzone oryginalne głośniki radio ze zmieniarka itp. Niestety głośniki już się wypaliły, i przez to zgłaszam się do was z ogromną prośbą !

Nie jestem żadnym znawcom itp CAR AUDIO, może ktoś mi poleci jakieś głośniki czy zestaw który mogę wsadzić do samochodu ? Żeby fajnie bass grał itp. nie musi to byś mega super drogi zestaw, ale coś co fajne gra jest w miare bass i jakoś się to kupy trzyma.

Prosiłbym o jakąś pomoc !

Pozdrawiam

Opublikowano

Z głośników to poleciłbym Hertz

Opublikowano
  • Autor

Z głośników to poleciłbym Hertz

Bardziej interesuje mnie złożenie zestawu takiego, bo naprawdę ja się na tym nie znam :/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja bym raczej szukał oryginalnych głośników w dobrym stanie. Jeśli jednak chcesz inwestować w nówki to musisz głębiej sięgnąć do kieszeni bo kupując zestawy 4 głośników (2x16 cm + syczki) za 100 zł z alledrogo to będzie taka padaka że szybko wrócisz do serii :D

Opublikowano
  • Autor

Ja bym raczej szukał oryginalnych głośników w dobrym stanie. Jeśli jednak chcesz inwestować w nówki to musisz głębiej sięgnąć do kieszeni bo kupując zestawy 4 głośników (2x16 cm + syczki) za 100 zł z alledrogo to będzie taka padaka że szybko wrócisz do serii :D

A co z tymi głośnikami Hertza ?

Opublikowano

Ja bym raczej szukał oryginalnych głośników w dobrym stanie. Jeśli jednak chcesz inwestować w nówki to musisz głębiej sięgnąć do kieszeni bo kupując zestawy 4 głośników (2x16 cm + syczki) za 100 zł z alledrogo to będzie taka padaka że szybko wrócisz do serii :D

A co z tymi głośnikami Hertza ?

nie wiem ale dam taki przykład, miałem kiedyś vectre b z głośnikami oryginalnymi, chciałem wymienić głośniki żeby lepiej grało to wszystko, kupiłem komplet na przód 16cm + syczki i zwrotnice, wszystko Blaupunkt, zapłaciłem 200 zł i tak naprawdę kasa wyrzucona w błoto bo w cale lepiej to nie grało niż seryjny zestaw. Może gdybym wymienił też radio pod te nowe głośniki, to by było lepiej ale na tym samym radiu to był ten sam dzwięk.

Opublikowano

Najlepiej kup bose i bedziesz zadowolony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.