Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mikrowłącznik bagażnika, listwa oświetlenia tablicy


Krzysztof Domeradzki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam A4 B6 Avant, w którym nawiedził mnie problem dotyczący otwierania bagażnika. Mogłem otworzyć go z pilota, ale ręcznie kompletnie nic się nie działo....

Poszukałem tu na forum czy ktoś ma podobny problem. Znalazłem i według rad forumowiczów dostałem się do mikrowłącznika, który znajduje przy listwie oświetleniowej tablicy rejestracyjnej.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/112373-problem-z-otwieraniem-bagaznika-naprawa-fotostory/

Mikrowłącznik jest wklejony w element, który potem przykręcany jest do listwy oświetleniowej.

20160820191325003.jpg

Okazało się, że mikrowłącznika nie da się naprawić, ponieważ styki są pourywane i stopienie ich lutownicą nie zdało egzaminu.

Mój problem polega na tym ze nie ma zamienników elementu, w który wklejony jest mikrowłącznik. Mogę dostać go w ASO, ale różni się od elementu, który oryginalnie był montowany w moim Audi. W ASO mogę dostać wiązkę z tym mikro włącznikiem, który też przychodzi niby do listwy oświetleniowej. Możliwe jest w producent, zmienił produkt na przestni lat, by go ulepszy, ale wolę nie ryzykować, bo kosztuje on ponad 170 zł, a oddać go nie mogę. Nr produktu to: 8E0971145

Pytanie do was: czy ta wiązka elekrtyczna będzie pasować zamiast tego plastikowego elementu z wklejonym mikrowłącznikem do listwy oświetleniowej tablicy rejestracyjnej ?

A może macie jakieś inne pomysły.

Z góry dzięki za pomoc !

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...