Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CLARION FB 289 RBT - opinie


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Szukam radyjka dla swojej :a4fan::)

najbardziej podoba mi sie ten clarion

http://allegro.pl/item510060867_clarion_fb289rbt_bluetooth_sd_mp3_gwarancja_fv.html

i bardzo zalezy mi na bluetooth bo jednak wygoda a duzo rozmawiam przez telefon w samochodzie.

posiada ktos to radyjko? moze sie wypowiedziec czy jest wogole godne uwagi?

dzieki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do marki radyjek to kumpel z pracy ma juz 2 radyjko Clariona i twierdzi, że w inne nigdy nie zaiwestuje. Ale oczywiście model modelowi nie równy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci powiem ze widzialem tego clariona na żywo i jakos tak wyglada mniej ciekawie niz na tych foto :confused4: bo tez ciekawie wyglada na zdjeciach. A co do funkcji to moj clarion dobrze dziala z ipodem i bt, wiec jak bedzie np w MM lub saturnie to idz najpierw namacaj je czy ci przypadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie, proponuję to samo.

Jakie ma funkcje, co obsługuje to wyczytasz. Potem idź sobie do marketu podotykaj itp. Jak Ci będzie pasowal to sobie w sieci poszukasz odpowiedniej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie radio w 206 (ktorego nota bene sprzedaje razem z tym radiem zeby nie wkladac nic nieoryginalnego do A4) ale uwazam ze jest godne polecenia i cena tez spoko

w komplecie masz mikrofon przewodowy z dwoma roznymi mocowaniami i pol kieszen ...

radio ogarnia karty do 2 Gb (niestety) ale da sie to przezyc.

BT dziala bez zarzutow (nie raz kumple puszczali muze z komorek w samochodzie jak chcieli cos zaprezentowac)

nie ma zbednych wodotryskow, nie ma tez sterowania SUBem, ale to tez daje sie rozwiazac.

Generalnie radio gra niezle smialo pociagnie sam przod bez wzmacniacza przy dobrej jakosci brzmienia.

Polecam.

nie wiem czy wszystkie ale moje jak przyszlo okazalo sie ciemno brazowe a nie czarne ! :) ale to tylko kosmetyka...

G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...