Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaka skrzynia do 1.6?


marek62

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dwa pytania otóż posiadam audi 1.6 silnik ADP i nie długo będę wymieniał sprzęgło.moja skrzynia ma dość krótkie przełożenia,tak mi się wydaje bo 100km mam przy 3000rpm.Troszkę jest to dla mnie drażniące i chciałbym podmienić na inną,żeby te obrpty były niższe.moje pytanie gdzie szukać oznaczeń skrzyni i jakie inne podejdą na podmianę.z góry dziękuję


Witam mam dwa pytania otóż posiadam audi 1.6 silnik ADP i nie długo będę wymieniał sprzęgło.moja skrzynia ma dość krótkie przełożenia,tak mi się wydaje bo 100km mam przy 3000rpm.Troszkę jest to dla mnie drażniące i chciałbym podmienić na inną,żeby te obrpty były niższe.moje pytanie gdzie szukać oznaczeń skrzyni i jakie inne podejdą na podmianę.z góry dziękuję

Witam ponownie podejrzewam że mało szczegółowo określiłem co mam na myśli otóż mam skrzynie biegów DCN o przełożeniu takim że przy 3000rpm-mam 100km/h chciałbym to zmienić aby te obroty były mniejsze.dowiedziałem się że prawdopodobnie podejdzie skrzynia o symbolu -DHW,DVX,lub CTE sprawdzałem w necie to wychodzi że to są skrzynki od 1,8T.ktoś może ma taką skrzynie żeby można było potwierdzić czy faktycznie ma mniejsze obroty bądz tabela z danymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...