Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwne stuki w zawieszeniu


arczito

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

znow problem...

a mianowicie... jak jade po dziurach to mi nic nie puka, natomiast jak jade po prostej asfatowej drodze to slysze lekkie pukanie i czuje je lekko na kierownicy. bylem na sprawdzeniu zawieszenia i sprawdzili je w taki sposob ze podniesli auto i rekami sprawdzali luzy na wachaczach i drazkach. luzy byly minimalne wiec nie sadze ze mogly pododowac takie cos a szczegolnie kiedy na wybojach nie puka... pomozcie....

p.s. czasem mam wrazenie ze te stuki sa z tylu. to takie wrazenie jakby uklad wydechowy spadl z zamocowan i pukal sobie... moze to przyblizy to co chce przekazac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wjechać gdzieś na kanał i zobaczyć może faktycznie coś się poluzowało i skacze posprawdzaj wszystkie połączenia śrubowe i może coś znajdziesz bo tak to można gdybać i gdybać :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz opony bo wygląda to tak jakbys miał wybuloną jedną opone. nie zaczeło sie to przypadkiem po zmianie na zimówki ???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po zmianie na zimowki ale sa nowiutkie. juz wiem co to jest.... tylko sie wkur... mam automata i z tylu skrzyni zerwala sie lapa mocujaca do podwozia i zerwaly sie poduszki. bryndza na maxa. jesli ktos ma dostep do tych czesci taniej to ja z checia... bo normalnie ceny to 300 poduszki i 850 za lape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po zmianie na zimowki ale sa nowiutkie. juz wiem co to jest.... tylko sie wkur... mam automata i z tylu skrzyni zerwala sie lapa mocujaca do podwozia i zerwaly sie poduszki. bryndza na maxa. jesli ktos ma dostep do tych czesci taniej to ja z checia... bo normalnie ceny to 300 poduszki i 850 za lape

Spytaj u kolegi z forum TOM77, ma ceny z upustem dla uzytkowników A4-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...