Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana biegów na wysokich obrotach. A4 B5 1.8[ADR]


Kuba Janik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jest to mój pierwszy post na tym forum i pewnie nie ostatni.

A więc tak, kupiłem audi a4 b5 1.8 w automacie. Problem jest taki gdy jadę to nie przerzuca mi biegu przy 3 tyś tylko czasami wrzuci, gdy daje gazu obroty wchodzą aż do od cięcia zapłonu czasami bo nie wrzuca biegu dzieje sie tak praktycznie na każdym biegu. Czasami jest tak że jade spokojnie i silnik wrzuci biegi tak przy 4-6 tyś ale mało co jest tak. Nie wiem co może być tego przyczyną.

I jeszcze planuję włożyć skrzynię manualną zamiast tego automatu, mam wszystkie części jak i silnik też 1.8T. Lepiej włożyć kompletny silnik czy tylko skrzynię?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cały kompletny tylko zagazowany. A moja też zagazowana jest i zauważyłem jak przełączę z gazu na benzynę biegi ładnie się zmieniają gdy włączę gaz przez chwilę też ładnie wchodzą ale zaraz już nie. Czy to może być wina tego cholernego gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całą B5 1.8T tylko że rozbitą na części, ale jestem ciemny w tych sprawach więc pytam co i jak.


A mam jeszcze taki problem wyskoczył mi dzisiaj z wahacza ten sworzeń. Wahacz dolny lewy i nie wiem czy kupic nowy czy jakos to naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...