Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy z odpalaniem


rybus85

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda następująco: jak postoi dłużej to po odpaleniu albo wejdzie tylko na 200-300 obrotów i zgaśnie(później odpali ok) albo odpali i około 500-600 i po sekundzie-dwoch wchodzi na 1100-1200. Jak jest ciepły to na strzał...

Świece nówki,czujnik położenia wału kilka miesięcy temu wymieniony bo padł. Cewki wyglądają ok(wszystkie świece równo "zużyte", samochód chodzi cały czas równo i cicho. Tylko to odpalanie mnie martwi... Pompa,paliwo się cofa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem też na próbę na benzynie i to samo. Chyba że przepuszcza i na butli bym musiał zawór zakręcić i wtedy sprawdzić...

No to wyskoczył błąd 17544 P1136 Bank1,Adaptacja mieszanki system zbyt ubogi. Muszę się umówić na serwis LPG może to on broi. I ciekawe czy ma to wpływ na odpalanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat odpuściłem z braku czasu. Trochę się uspokoiło na jakiś czas. Od tygodnia znów trochę z odpalaniem plus szarpanie po przełączeniu się na LPG. Dziś nawet ostro plus błędy wypadania zapłonu. Po umówieniu się na wizytę w serwisie LPG i po krótkiej rozmowie wyszło że sprawcą jest prawdopodobnie padnięty parownik który zaczyna puszczać. W przyszłym tygodniu odstawiam i będę wiedział w 100%. Pewnie sam parownik z 400-500 plus filtry,kalibracja i robocizna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...