Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak komunikacji z podzespołami.


mateusz13577

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z połączeniem się z prawie wszystkimi podzespołami auta. Opiszę mój problem. Jakieś 3 tygodnie temu podczas ulewnych deszczów dostało się sporo wody do środka od strony pasażera (miałem zatkane odpływy w podszybiu). Skutkiem tego był wyświetlający się napis na wyświetlaczu radia ,,Phone'' i towarzyszące temu trzaski w głośnikach. Pierwsze co zrobiłem to chciałem połączyć się VAGiem. Niestety nie połączyłem się ani z silnikiem ani z radiem. Później zauważyłem właśnie tą wodę w środku. Zdemontowałem i wysuszyłem całą podłogę. Moduł bluetooth dosłownie pływał w wodzie wiec też został wysuszony. Po złożeniu objawy radia ustąpiły no ale chciałem ponownie podłączyć VAGa w celu usunięcia błędów. Komputer łączy się jedynie z radiem, nawigacja i ogrzewaniem postojowym. Z resztą podzespołów nie ma komunikacji. Dodam, że kabel jest sprawny bo był sprawdzany na innych autach. Mechanik również nie mógł się połączyć, wiec odesłał mnie do lepszego specjalisty... Bezpieczniki sprawdzone, nie są spalone. Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...