Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż panelu środka konsoli


kyzyr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

wiem, ze znajduje sie pare poradnikow z demontazem, nablizszy mojego tematu jest ten z demontarzu srodkowego tunelu, jednak ja chcialbym zdemontowac konkretnie ten panel gdzie wklada sie karty sd i plyte, chce to zrobic bez zadnych szkod, podrecznikowo, wiec wolalem zapytac zanim pojde na metode prob i bledow.

Panel od klimatyzacji wyjmuje sie bardzo latwo, lapie sie za dziury od dołu i wychodzi, jednak jak chce wyjac ten panel od kart i plyt to wychodzi on tak jakby w polowie a potem blokuje się o panel wwiewu powietrza, jak sobie delikatnie z tym poradzic?

Dlaczego sie za to biore otoz chodzi o to ze ktos przy tym grzebal i nie dziala przycisk od wysuwania plyt, wydaje mi sie ze jest to jakos zle zalozone, dopiero jak docisne to plyty sie wysuwaja,

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Dobra wszystko jest ok "radio" wyszlo za pomoca wyjmakow, ladnie tego wszystko bez problemu.

Teraz 2 pytania jak widac na zdjeciu, ktos chcial juz to na sile wyciagnac, jak widac urwany zaczep, musze go naprawic dodatkowo, wylecialy 2 kawalki plastku ale z zewnatrz nie widac od czego one sa.

Potrzebuje zdjac ten plastikowy panel, ale zeby to zrobic musze wyjac wyjmaki, ostroznie sie z nimi mecze okolo godzine i nie chce nic na sile, jest na to jakis sposob? gdzie przeczytalem ze wyjmaki wyjada jak znowu wloze konsole to sie zwolnia, no ale co w momencie gdy musze dostac sie do tego plastikowego panelu ...

tklzkiiqk0zt_t.jpg

q8a8lq0u7ajd_t.jpg

Edytowane przez kyzyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...