Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny problem z podgrzewanymi fotelami


wariat_o2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z moimi fotelami, a mianowicie fotelem pasażera. Dokładałem podgrzewane stołki do mojej b5, wiązkę zrobiłem sam. Niestety nie wiem z jakiej przyczyny nie grzeje mi właśnie fotel pasażera. Jeżeli chodzi o wiązkę wszystkie napięcia dochodzą. Na 4 i 5 pinie ma być "+" na jednym po kluczyku, na 6 jest masa "-". Z pinu 2 powinno wychodzić napięcie 12V i niestety cisza... Fotel kierowcy działa bez zarzutów i termistor rozłącza matę... Włączniki podgrzewania podłączone są szeregowo ( do jednego idzie prąd i z niego do drugiego). Byłem pewien że jest problem z obciążeniem i pierwszy włącznik zabiera prąd, po czym na drugim już jest za duży opór i dlatego nie działa. Niestety nawet po podłączeniu 4 i 5 pinu i masy z aku dalej nie pojawia się napięcie na 2 pinie. Termistor odłączony z pinu 3 (żeby nie masował przekaźnika) też nic nie daje. Teraz moje pytanie czy może być za duży opór na kablach lub macie ze akurat fotel pasażera nie grzeje i przez ten opór nie załącza grzania...? Przełączniki 3 inne sprawdzane i nic. W drugim audi mam ori podgrzewanie więc wykluczone... Wiązki starałem się robić takiej samej długości, maty podłączone szeregowo. Jeżeli podepnę mate bez włącznika bezpośrednio pod aku to grzeje aż miło. Może ktoś orientuje się co może być nie tak. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...