Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co w tym aucie siedzi? Jak podpiąć bluetooth ?


MarioMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od 5 dni A4 B8 2009, zrobiłem nim około 200km, jak na razie jestem bardzo zadowolony, chociaż jakość plastików mogła by być lepsza.

Auto ma przejechane 135kkm raczej realnego przebiegu, potwierdziła się książka serwisowa z Vin i ładnie idzie przebieg na historiapojazdow.gov.pl

kierownica lekko przetarta, jednak myślę, że to głównie wina jej jasnego koloru.

Mam pytanie odnośnie tego,

1. Co w tym aucie jest zamontowane? MMI 3g basic ?

2. Jak są wgrane mapy ? Skoro slotu na kartę SD nie ma, albo go nie widzę.

3. Jak podpiąć iPhona pod bluetooth i puszczać własne piosenki? Bluetooth w telefonie wykrywa Handsfree oraz Audi UHV 3987 Pinu brak ( ale mam VCDS-a mógłbym go jakoś wyciągnąć, tylko czy to wystarczy?

4. Jak wejdę w opcję telefon, to jest napisane że telefon nie jest zamontowany, wystarczy tam wstawić nokię E52 ? Czy można się obejść bez tego i samym bluetoothem mieć obsługiwany telefon w kieszeni.

5. Czy mogę podpiąć normalnie kabel AUX i wszystko będzie grało automatycznie ( muzyka z telefonu ), czy jest on np. od mikrofonu itp.

6. Dlaczego jak kupiłem samochód, to informacje o ilości oleju, można było sprawdzić, tylko po odczekaniu ok 2 min po zgaszeniu auta, a teraz zawsze? Nawet jak jadę samochodem to wejdę w tą opcję i pokazuje stan ( taki sam jak na postoju, więc pewnie jest to historia jakiegoś poprawnego pomiaru ) no ale można tak było zrobić dopiero po ok. 2 dniach jazdy samochodem, wcześniej informacja że nie można odczytać, dopiero odczekując.

Jak ktoś zna odpowiedź na jedno z pytań, to proszę o zapunktowanie o który chodzi, wspólnymi siłami powinniśmy to rozgryść ;-)

7. Czy bagażnik powinienem być w stanie otworzyć przy otwartym samochodzie ? Obecnie działa tylko, jeśli kliknę ikonkę otwierania na kluczyku, a co jak auto mam odpalone, drzwi pootwierane, a bagażnika nie otworzę.. ( nie jest automatyczny )

Podsyłam zdjęcia:

dVS3HB4.jpg

4S8IYBmg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MMI 2G

Mapy są na płycie DVD chyba napęd powinien być zamontowany w bagażniku lub w schowku

bluetooth trzeba sprawdzić w meni czy jest do telefonu

W meni jest opcja jak się ma otwierać samochód czy wszystkie drzwi z bagażnikiem czy bagażnik ma pozostać zamknięty,czy tylko otwarte drzwi kierowcy

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...