Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośna praca sprężarki klimatyzacji AUDI A4 B6


Lukasz_90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze sprężarką klimatyzacji, auto kupiłem w czerwcu i wszystko chodziło jak należy po pewnym czasie przy wyłączeniu sprężarki przyciskiem "ECON" odrazu słychać było "chrobotanie", ze względu, że jezdziłem cały czas na włączonej sprężarce nie przejmowałem sie tym aż do czasu jak obojętnie czy na włączonej czy wyłączonej klimie słychać było głośny dzwięk chrobotania (zdaża się że przez kilka lub kilkanaście minut jest ok). Klima jest nabita, olej w sprężarce jest bo dzisiaj mechanik ją demontował, wymieniłem rolkę do napinania? bo miała luz myśleliśmy że to może być przyczyną ale nic nie pomogło. Proszę o pomoc :)

Witam, mam również problem ze sprężarką klimatyzacji, auto kupiłem w czerwcu i wszystko chodziło jak należy po pewnym czasie przy wyłączeniu sprężarki przyciskiem "ECON" odrazu słychać było "chrobotanie", ze względu, że jezdziłem cały czas na włączonej sprężarce nie przejmowałem sie tym aż do czasu jak obojętnie czy na włączonej czy wyłączonej klimie słychać było głośny dzwięk chrobotania (zdaża się że przez kilka lub kilkanaście minut jest ok). Klima jest nabita, olej w sprężarce jest bo dzisiaj mechanik ją demontował, wymieniłem rolkę do napinania? bo miała luz myśleliśmy że to może być przyczyną ale nic nie pomogło. Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...