Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny EIBACH pod 1BE


miras2628

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie. A mianowicie z Nowym Rokiem nowe mody ;) Planuje zmienic w mojej A4 spreżyny na eibachy -30 i -30 przy czym mam zawieszenie 1BE. Koła 255/35/19 i wydaje mi sie troche kozowata. Pomoże to coś troche czy od razu wymienic na -35 i -35. Nie bedzie zadnych przycierek?? Zdjecie mojego wozidła:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ef1d46a249404bdb

Edytowane przez miras2628
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET felgi?

Ja robiłem sprężyny parę dni temu też właśnie z 1BE i jest odrobinę niżej. Co do wrażeń, to po przejechaniu kilkunastu kilometrów ciężko mi póki co oceniać, ale chyba jest bardziej komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ET felgi?

Ja robiłem sprężyny parę dni temu też właśnie z 1BE i jest odrobinę niżej. Co do wrażeń, to po przejechaniu kilkunastu kilometrów ciężko mi póki co oceniać, ale chyba jest bardziej komfortowo.

Przednie felgi 8,5 cala ET35 i tył 9,5 cala ET45

Jakie masz fele?? Masz jakieś fotki jak wygląda po zmianie? Na jakie spreżyny wymieniałeś?

Edytowane przez miras2628
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje felgi na lato to 8,5x19" ET30. Z oponą 245/35/19 jest na równo z błotnikiem i nic nie przyciera z zawiasem 1BE. Teraz wymieniłem sprężyny na Eibach Pro-kit (zdaje się -30mm od serii), tyle że na zimowych kołach, z większym ET. W każdym razie furka stoi minimalnie niżej, więc na letnich kołach też nie powinno być problemu.

Co do zdjęć to w tym wątku możesz zerknąć, jak to wygląda (str 1 na letnich kołach, na str 2 zimówki z obniżonym zawiasem):

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/354479-a4-b8-avant-all-black-20-tdi-19/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez są równo z błotnikami. Na zimowych wyglada lepiej niz na letnich. U mnie jest tak jak u Ciebie na letnich. Jak załozysz letnie tez powinna ładnie wygladac. Ja mam w planach jeszcze amorki BILSHTEINA B8 ale to juz na wiosne :-D Dzieki za fotki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...