Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie dziala deska rozdzielcza - Auto dziala normlnie - Ale czarna deska tylko drgaja strzalki na zegarach


Matt82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po odpaleniu auta w bardzo mroźny dzień (-25) po 10 min pracy auta zapalili mi się wszystkie możliwe kontrolki na desce I potem zegary całkowicie padły (czarna deska rozdzielcza)

Auto normalnie odpala jeździ jakby nigdy nic. elektrycznie wszystko działa kierunkowskazy, światła itd tylko nic nie widać na desce rozdzielczej

Po oddaniu auta na serwis stwierdzono problem z zegarami (cos w środku sie wysypało). Cena nowego licznika 2700 PLN szok

Co do używanego licznika to  nie mogę znaleźć idealnie 1:1 względem numeru części wiec domniemam ze  jeśli będzie inny to nie wszystkie funkcje mogą trąbić.

Oddałem licznik do naprawy w firmie regenerującej te zegary. Okazało się ze zegary faktycznie były padnięte -- padł procesor który został wymieniony. W serwisie naprawy tego licznika podpięli go pod VAG I sprawdzili I wszystko dział (licznik się załącza  I konfiguruje)

Po odesłaniu do serwisu gdzie stoi auto elektryk podpina  zregenerowany licznik I okazuje się ze po pierwszym wpięciu kostki wszystkie lampki się pala I liczni załącza tryb konfiguracji ale po tym cyklu dalej czarno.

Po odpaleniu auta dalej czarno na desce. Po odłączeniu kostki zegara I ponownym podpięciu sytuacja się powtarza (konfiguruje sie znowu) a potem znów czarno.

 

Pytanie czy mieliście podobny przypadek I czy możliwe ze to teraz nie kwestia tych naprawionych zegarów tylko cos w instalacji ???

 

Z góry dzięki za ewentualne komentarze w temacie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...