Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa radio (stacje radiowe), muzyka z SD działa, MMI 3G HIGH,


Filek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

dzisiaj z rana jadąc do pracy już sobie radia nie posłuchałem. MIanowicie po włączeniu zapłonu i silnika MMI się odpaliło, wyświetliło listę stacji ale cisza. Po zmianie na inną stację, również cisza. Dopiero wywołanie muzyki z kart SD spowodowało, że usłyszałem muzykę w głośnikach - tą z SD żeby nie było wątpliwości. nie pomógło ponowne włączenie MMI ani reset ( SETUP + przycisk kółka + prawy funkcyjny). Radia w ogóle nie mogę słuchać. Doszło nawet do tego, że przy wielokrotnym przełączaniu radio/muzyka z SD w końcu pomimo, że wyświetlane były stacje radiowe to nadal leciała muzka z SD. Żadne strojenie nic nie zmienia. Jest kompletna cisza przy aktywnej fukncji radia.

Wersja oprogramowania: HNav_EU_K0257_6_D2

Nav. databese version: 8R0060884DF ECE 6.22.4

Czy ktoś się z Was z czymś podobnym spotkał? Wiecie co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dysponuję. Może dam radę dzisiaj podjechać do kolegi z forum. Jakieś pomysły co to może być? wiem że to może takie trochę wróżenie z fusów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, zaraz pójdę do auta i sprawdzę ;) dzięki za sugestię! nie wiedziałem, że tam jest tuner nawet :|

 

No i proszę. Radio działa, mimo że przewody nie wydawały się luźne, niedopięte. Poruszałem nimi i radio zadziałało :)

Edytowane przez Filek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...