Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania silnika


Mateuszo2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moim audi, a wyglada on tak... gdy rano zapalam chodzi on idealnie dogrzeje sie kat schodzi z obrotów troche sie rozgrzeje i czayna nim telepac szarpac jak by nie palił na jeden cylinder i tak jak by było... gdy cyciagam cweki to widac i czuj ze silnik jest wtedy pod obciazeniem wkładam spowrotem i jest ok jedynie na pierwszym cylindrze gdy wyciągne cewke i włożę spowrotem jest brak reakcji.... podczas jazdy gdy przyśpieszam ewidentnie słychac ze silnikowi jest ciezko i pracuje głośniej, kiedys tak nie było... prosze o pomoc !!jest tak zarówno na gazie i na BP.  a i gdy przycisne mu mocniej dochodzi do 5 tys rpm i zaczyna migac check engine. czasami pójdzie dalej az do 7rpm ale nie słychac charakterystycznego odciecia;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak padała cewka to też na początku bujało silnikiem i mocno było czuć to na budzie głównie jak auto stało. Po kilku takich dniach przy przyspieszaniu też było czuć te uderzenia.  Potem zaczęło przerywać przy przyspieszaniu i zaczął wyskakiwać check aż autem ciężko było przyspieszyć
Także możesz zaczynać od sprawdzenia błędów i sprawdzić przy świecach, cewkach lub przewodach no i patrzeć na błędy bo jak wyskoczy Ci który cylinder to możesz dla testu podmienić cewki i czy błąd pójdzie z cewką na inny cylinder

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś?? 

 

Zawartość dodana 13 minutes later

jutro wezmę cewki od kolegi i zobaczymy czy cos poradzi .... myslałem tez o kompie ze moze byc cos  nim nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...