Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z nagłośnieniem


wujekwieza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie mam problem z nagłośnieniem. Mianowicie nagle przestałem mieć basy w swoim audio. Jestem totalnie zielony w temacie, jedyne co zrobiłem to sprawdziłem ustawienia w MMI, bezpieczniki i wyjąłem jeden głośnik który wcześniej lekko charczał, ale nie pomogło. Muzyka Gra ale leci bez basu i  nie ma tej jakości dzwięku który był wczesniej. Może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że jedynie komp. Co do nagłośnienia to tak jak wspomniałem, jestem zielony i nawet nie wiem jakie mam granie, gdzie mogę to odczytać, w rozkodowanym vinie będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' Połączenie między radiem a transformatorem impendancji 1 i 2 ' Z listy błędów od radia takie coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpinałem to i nic to nie zmieniło, chyba że mówiąc 'sprawdz' masz nam myśli coś więcej niż odpiąc i wsadzić z powrotem ;) Naprawdę jestem zielony w temacie

Zawartość dodana 11 minutes later

Snapchat-1703894290.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wujekwieza napisał:

' Połączenie między radiem a transformatorem impendancji 1 i 2 ' Z listy błędów od radia takie coś..


to teraz pasuje sprawdzic wtyke we wzmacniaczach antenowych przy szybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może foto w którym dokładnie to miejscu, byłbym wdzięczny i następne co zrobie to sprawdze właśnie to i tak powolutku może znajde problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacze masz po lewej i prawej stronie  slupka D
Sciagasz osłony tapicerek  i masz na wierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej to teraz zaczne od tego, jeśli nie pomoże to będę męczył dalej, a póki co to dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w tej chwili scanu i pewnie miał nie będę, zabrałem sie za te słupki o których wspominałeś, ale bałem sie że coś złamie i odpuściłem. Znalazłem gdzieś już info (chyba nawet ty dodawałeś) jak je zdjąć i jak tylko znajde czas to tam zaglądnę. Jak już uda mi się je zdjąć to czego tam szukać i na co zwrócić uwage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie problem polega na tym, że do pewnego ustawienia głośności wszystko gra jak powinno, jak ustawienie przekracza pół głośności zaczyna wszystko trzeszczec, głośniki nowe, brak błędów na kompie, wzmacniacz sprawdzany (drugi) jakieś pomysły? Bo ręce już opadają, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...