Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din


dijo55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam takie.pytanko.mam b6 z radiem 1din i klimatronikiem 1din chce zamontowac cos.takiego jak na zdjeciach. Czy to normalnie podejdzie bez rzezbienia? Kosz 2din jest wraz z klimatronikiem 

 

71f9f51f49cb957551aa9c3ce8b4.jpg

59570a6549269840ba6f0e88dd9a.jpg

Edytowane przez dijo55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał dociąć jeszcze nieco tunel żeby wszedł kosz 2din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Exmi napisał:

Będziesz musiał dociąć jeszcze nieco tunel żeby wszedł kosz 2din

Duzo z tym roboty? Jak to mniej wiecej wyglada? A co zebym swoj klimatronik zostawil tez trzeba podcinac?Bo w przyszlosci chce.zrobic podgrzewane fotele i ten klimatronik ma przelaczniki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś na forum gdzie dokładnie trzeba dociąć, są zdjęcia. Klimatronik też można dociąć, tylko z tym już trzeba uważać żeby dokładnie to zrobić, bo jak spieprzysz to będzie widać ":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A klimatronik.jak zmienie na.inny bedzie.normalnie.dzialal? Bo cos.slyszalem ze trzeba go przerabiac czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być od b6 jak kupisz od b7 to nie działa ogrzewanie tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmodernizowac klimatronik od b7 zeby dzialal w b6 chodzi mi o podgrzewanie tylnej szyby bo tez pod tylna szyba mam lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś w dziale zrób to sam jakiś tam przekażnik trzeba dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, dijo55 napisał:

Jak zmodernizowac klimatronik od b7 zeby dzialal w b6 chodzi mi o podgrzewanie tylnej szyby bo tez pod tylna szyba mam lusterka

Możesz też zrobić swap panelu klimatronika z B7 do B6.  Zniknie problem z ogrzewaniem tylnej szyby bo jednostka sterująca dalej będzie od B6. W linku poniżej masz wszystko opisane od A do Z (jest jak zrobić swap panelu, ile i gdzie przyciąć tunel 1 din). Lepszego poradnika nie trzeba. 

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-(picture-heavy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie klimatronik bez podgrzewanych foteli a chce wlozyc z podgrzewaniem z b7 jak zrobie swap bedzie to dzialalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz od b7 z grzanymi stołkami dokładasz przekaznik i wszystko hula

Zawartość dodana 6 minutes later

W instalacji B6 za grzanie szyby odpowiadaja dwa przewody z kostki F ktore siedza w pinach F5 bialo fooletowy i F6 zolto fioletowy , te przewody wyciagamy z kostki F i wpinamy je bezposrednio do kostki naszego przekaznika pod styki 30 oraz 87
Teraz z przekaznika jeden kabelek ze styku 85 podlaczamy do kostki F5 (do tej z ktorej wyciagalismy nasze kabelki ) natomiast ze styku 86 dajemy kabelek do masy
Tak wykonany przekaznik daje nam gwarancje pelnej funkcjonalnosci klimatronika z B7 w B6
Na koniec jeszcze przyuczenie vinu aby niebylo bledow w klimie
08- klima-10 adaptacje -kanal 81 wpisujemy 26467 testujemy i zapisujemy
 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem do a4 B6 rns-d radio slabo odbiera i kierownica wielofunkcyjna nie dziala na fisie.tez nic.nie.pokazuje jak wyjme kluczyk nadal gra nie wylacza sie co zrobic ewentualnie dokupic? Co to za wejscie.co tam podlaczyc?

images.jpg

Edytowane przez dijo55
Zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...