Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak sygnalu, komunikat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z radiem w A4 B6 S-line sedan. Gdzie jest antena? Na zewnątrz nigdzie nie widac, chyba ze zwyczajnie jej nie ma?
Radio w ogóle nie odbiera, Navi pokazuje lokalizacje i wyskakuje coś takiego: "RDS-TMC-Tuner Verbindung zum rds-tmc tuner ist gestort oder konnte nicht aufgebaut werden"

 

 

16839491_1255962821138910_926169710_n.jpg

Opublikowano

Antena i wzamcniacz jest przy tylnej szybie,w podsufitce:)

Pytanie kiedy to Ci się zrobiło?bo tmc jest w bagażniku z lewej strony,w schowku.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, spraniec napisał:

Antena i wzamcniacz jest przy tylnej szybie,w podsufitce:)

Pytanie kiedy to Ci się zrobiło?bo tmc jest w bagażniku z lewej strony,w schowku.

Ten komunikat jest odkąd kupilem to auto. Nic przy tym nie grzebalem ;) Czyli co proponujesz zrobic z tym? (lekki laik jestem :)

Opublikowano

Antena i wzamcniacz jest przy tylnej szybie,w podsufitce:)

Pytanie kiedy to Ci się zrobiło?bo tmc jest w bagażniku z lewej strony,w schowku.

Opublikowano

Sprawdź czy masz tmc,w bagażniku.

I czy wszystko z tyłu podłączone, radia

Opublikowano
  • Autor

Gdzie to będzie?
Z tylu do radia? W sensie ze od tego TMC?

16923769_1255989354469590_1141506388_n.jpg

Opublikowano

Tak,sprawdź czy jakieś przewody luzem nie leżą,za radiem.może ktoś wyciągał i nie podłączył,wszystkiego:)

Opublikowano
  • Autor

Bez kluczy sie obejdzie? czy nie bardzo :)?

A jeszcze powiedz mi czy na tym wyświetlaczu można włączyć jakiś film ze zmieniarki czy nie bardzo?

Edytowane przez King-Sport_pl

Opublikowano

Czasami z kluczami jest problem:)

Więc bez kluczy nawet nie podchodził bym...

Cd to nie dvd:grin:

Opublikowano

Ale nawet bez tmc to samo radio powinno Ci działać.

Sprawdź na początku,co tam z tyłu radia jest.

A później wzmacniacz antenowy.(podsufitka tył,jak antena)

Opublikowano
  • Autor

Ok sprawdzę to :) a żeby dostać się do tej ewentualnej anteny to trzeba ta prostokątna podsufitke zdjąć, tak?

received_1256015341133658.jpeg

Opublikowano

Dokładnie tak:)

Opublikowano
  • Autor

Spoko.dzieki wielkie :) zaglądaj do tego tematu jeszcze, jeszcze pewnie Coś wyjdzie czego nie wiem ;)

Opublikowano
  • Autor

Wyciągnalem to radio. Wygląda z tyłu tak: 

received_1256853794383146.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Podpialem w miejsce anteny zwykly kabel i radio działa, sprawa najprostsza - walnieta antena.

Opublikowano

Widzisz:hi:brawo

Wzmacniacz antenowy:)

IMAG0631.jpghow to do a screenshot on a pc

To teraz sprawdź jaki numer 

Opublikowano
  • Autor

Ten wzmacniacz, to czarne nie powinno odstawać od płytki jak u mnie na zdj, nie?
Czyli możliwe ze to sam wzmacniacz? a antena jest ok? Bo rzumiem ze antena jest to to co na zdj drugim, tak?

16934307_1257085877693271_1303843024_n.jpg

16931243_1257085884359937_1001107699_o.jpg16934245_1257087241026468_1929287557_n.j

Edytowane przez King-Sport_pl

Opublikowano

To napewno wzmacniacz,miałem taki:)

To drugie to antena GPS

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dołączę do tematu bo szukam tmc . Dodam że u mnie z tylu nie ma schowka tylko taka Jak by kieszeń jak ja wyjme to widać blachę samochodu żadnych kabli nic. Od tygodnia szukam na forach jakiegoś pomysłu gdzie go zamontowali bo nie chce rozkręcić pół auta. Czytałem jeszcze że moze byc za schowkiem pasażera z przodu. Moje audi to sedan..

Edytowane przez Sylwestor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.