Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Wałek z dźwigienkami do pompowtryskiwaczy.


Adjan

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze,
Poszukuję dwóch wałków z dźwigienkami do pompowtryskiwaczy (patrz załącznik graficzny). Zaślepki zostały wypchane. Przejrzałem allegro i inne serwisy, jedyne co, to znalazłem jedną aukcję, na której jest dostępny tylko jeden wałek, a wolałbym założyć dwa z takiego samego motoru. Chodzi mi o to, aby były wyeksploatowane w podobnym stopniu. Obdzwoniłem kogo się dało i nikt nie może pomóc. W ASO taka przyjemność kosztuje ok tysiąca złotych (cały komplet osi dźwigienki zaworowej z dźwigienką). W związku z tym Drodzy Forumowicze gdbyście byli w posiadaniu takich części lub któryś z Waszych znajomych byłbym wdzięczny za informacje.

pierdolnik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik niech wezmie srubę fi 7mm (troszke tylko gwint oszlifowac) i 7mm wbije w otwory ,zaspawa na końcach i na koniec ładnie oszlifować i do silnika składać...temat zamykasz na wieki.

a jesli upierasz sie na wymianie to szukaj jednej sztuki- sruby regulacyjne wymienia sie i tak na nowe. a co do łozysk ikiełkowych to wysypanie sie ich to jest mega sporadyczny temat -motor musiał by miec nachulane ponad pół bańki kilometrów

Edytowane przez SotoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...