Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zamkiem bagażnika w avancie


Esefen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zimie zaczął się problem z otwieraniem bagażnika z kluczyka. Mianowicie: kluczyk wchodzi ale nie mogę go przekręcić w żadną stronę. Jest to spory problem gdyż nie rozwiązałem jeszcze standardowej przypadłości z ta blaszka w silniczku zamka. Spotkałem do zamka różnymi smarami do zamków, nawet przedmuchałem sprężonym powietrzem i nic. Ma ktoś jakiś pomysł na to? Na dniach wylatuje z kraju i zostawiam auto kobiecie więc chciałbym żeby wszystko było sprawne :D

Edytowane przez Esefen
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po zimie zaczął się problem z otwieraniem bagażnika z kluczyka. Mianowicie: kluczyk wchodzi ale nie mogę go przekręcić w żadną stronę. Jest to spory problem gdyż nie rozwiązałem jeszcze standardowej przypadłości z ta blaszka w silniczku zamka. Spotkałem do zamka różnymi smarami do zamków, nawet przedmuchałem sprężonym powietrzem i nic. Ma ktoś jakiś pomysł na to? Na dniach wylatuje z kraju i zostawiam auto kobiecie więc chciałbym żeby wszystko było sprawne [emoji3]

Witam
Miałem to samo zaryzykowałem i przekręciłem na sile kluczykiem tylko tak żeby plastikowej obudowy kluczyka nie rozwalić i poszło :). Najlepiej jakbyś wymatowal zamek i wtedy go naoliwić. Problem w tym jest, ze cylinderek jest zapieczony. W okresach jesienno- zimowych warto jest od czasu do czasu użyć kluczyka do otwarcia. Wilgoć brud daje radę. Z blaszka kabinowalem i nic nie dało. Sprawdź czy obudowa zamka elektrycznego sie nie rozkleiła. Ja tak miałem nie zauważyłem i zacząłem kambiniwac skończyło sue kupnem nowego za 60zl na alledrogo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, chyba spróbuje go wymontowac i troszkę z nim powalczyć. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...