Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Problem z przyspieszaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zaobserwowalem przyspieszanie mojhego auta... a wiec 1 i jest powiedzmy, 2 do 3tys jest ok 3 i 3-4tys obr jest juz odczuwalne ze cos go blokuje... a i ostatnio wlasnie jak by dzwiek sie zmienil , czy powodem moga byc kable wysokiego napiecia...?

Opublikowano

Nie jestem dokonca pewien ale prawdopodobnie nie masz kabli wysokiego napiecia tylko cewki, a z tego co tu opisales to wynika ze sie turbina konczy i dlatego taki odczuwalny spadek mocy powyzej 3tys obrotow ale niech sie jacys fachowcy wypowiedza bo moja opinia nie jest poparta wyuczona wiedza tylko doswiadczeniem.

Opublikowano

panowie pomozcie prosze... b o tak sie jezdzic nie da :) do 3tys jest ok ale po 3tys juz mnie czuc tego kopa...

Opublikowano

podepnij manomentr, sprawdz doładowanie, zacznij od sprawdzenia wastegate, dziur w dolocie, wyrwanych węży, N75, DV. Masz tego pełno na forum wystarczy użyć opcji :szukaj: po po raz kolejny nie będe tego wypisywał

Opublikowano

gdziemoge to sprawdzić w warszawie kto z w-wy mi pomoże?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:40_________________________________________________cz podpiecie pod vaga cos wykarze?

Opublikowano

gdziemoge to sprawdzić w warszawie kto z w-wy mi pomoże?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:40_________________________________________________cz podpiecie pod vaga cos wykarze?

jak nie podłączysz vaga to nie będziesz wiedział :tongue4:

Opublikowano

zauwazylem jeszce jedno ze na gazie nie ma takiej roznicy tzn nie czuc tego spadku mocy/przyspieszania... tylko na beznzynie odczowam to....

a moze to przeplywomierz pada...

cz na vagu tez to wyjdzie jesli on pada...?

Opublikowano

zauwazylem jeszce jedno ze na gazie nie ma takiej roznicy tzn nie czuc tego spadku mocy/przyspieszania... tylko na beznzynie odczowam to....

a moze to przeplywomierz pada...

cz na vagu tez to wyjdzie jesli on pada...?

Przeplywomierz moze wyjsc na vag-u. Ty masz juz taki silnik ze chyba cisnienie dynamicznie mozesz zmierzyc zeby sprawdzic czy to turbo niedomaga...

Jak tylko na benzynie to jest jeszcze opcja ze masz zapieczone wtryski ( czesta przypadlosc jak sie jezdzi na gazie bo wtryski pracuja na sucho! )

Opublikowano

a jak sprawic zeby znowu dzialaly wtryski? moze srobowac tym specyfikiem co sie wlewa do benzyny ze niby czyszcza wtrysjki??

Opublikowano

Tak, on moze pomoc ale nie musi.... kosztuje 30 PLN wiec chyba warto sprobowac. Uzyj produktu STP ( albo scos takiego :P )

Jezeli nie pomoze to wymiana xD Ale najpierw trzeba sie upewnic ze to jest przyczyna zeby kosztow nie robic ...

Opublikowano

witam a wiec wczoraj wieczoram nalalem tego specyfiku do wtryskow i powiem wam ze chyba jest lepiej zrobilem ok 30km i jest lepiej dzis rano jak jechalem do pracy... na 2 do 4tys bez problemu.. na 3 do 4tys bez problemu... wiec chyba to byla wlasciwa diagnoza... zobaczymy czy t sie powtorzy, narazie pojezdze na benzynie i zobaczymy, a dzis bedzie vagowanko wiec tez moze cos pokaze...

Opublikowano

Koniecznie zrob logi dynamiczne cisnienia turbawki.... tak na wszelki wypadek ;)

Opublikowano

a da rade za pomoca polski vag+kabel to zrobic?

Opublikowano

A ktora wersja VAG-a?

Opublikowano

hmm chyba ta najnowsza/....

Opublikowano

To tak xD

Opublikowano

mam wersje 4.9

Opublikowano

To tak xD

:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.