Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik temperatury cieczy chłodzącej g2/g62


bizon16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się upewnić jaki czujnik musze kupić ponieważ w etce są jego dwa rodzaje 059919501 lub 059919501A, u mnie jest taki jak na zdjęciu a jakos nie mogę skojarzyć który to jest ;) silnik jak w opisie 1.9 tdi AJM rok produkcji 2000-04-20 vin się zaczyna WAUZZZ8DZYA, proszę o pomoc :)

Pozdrawiam

DSC_0077.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że one oba mogą być zielone, a jeden jest z taką prostokątną wtyczką a drugi tak jakby bardziej owalną, i wlasnie tu mam dylemat ;) który bedzie u mnie dobry, a rękę mam problem tam włożyć, a rozbierać bede po niedzieli, myslalem że może ktoś wymienial nie dawno i kojarzy co i jak ;) (to jest ten pod pompą vaccum )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wymieniałem miesiąc temu, ale już słabo pamiętam, nie chcę Cię wprowadzić w błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci, wiec narazie trzeba poczekać na kogoś kto pamięta ;) 

Edit: u mnie chyba ta wtyczka wygladem tą przypomina więc będzie ten z owalnym wejściem, proszę o jakieś potwierdzenie ;)

7128911ccbdf1427.png

Edytowane przez bizon16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według VINu będziesz miał z owalną wtyczką. Pozostaje kwestia koloru oryginalnej wtyczki: zielona lub czarna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak jest owalna wtyczka :) założony tydzień temu febi zielony za jakies 24zl jak dobrze pamietam. Włożony był czarny, mial znaczek audi. :) Narazie od wymiany działa git :P pion łapie na blacie, a na climatroniku na 49 kanale dochodzi do 93-94 stopnie ;p co do mojej teori ze na kanale 51 jest temperatura z drugiej części czujnika, tej która idzie do ecu to nie wiem, bo na 51 kanale szybciej dobija do 90 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...