Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduł komfortu a zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POMOCY

Witam.
Wymieniałem pechową blaszke w silniczku od klapy bagażnika w Avancie i po podłączeniu wszystkiego cisza. Silnik po podpięciu pod bateria trybi.
W kablu nie ma prądu. Czy to możliwe, żeby coś się popsuło w module komfortu z tej okazji?

Jakies wskazówki?

Opublikowano

Przeglądałeś przewody w jakim są stanie gumowej przelotce między klapą a karoserią ? Sprawdz tam skoro brak napięcia.

Opublikowano
  • Autor

No problem w tym ze kable są git, ale i tak nie ma w nich prądu. nic w nich nie grzebałem. tylko jak wymieniłem tą blaszke to padło -,-'
Czyli wychodzi na to, że musze się dobrac do modułu komfortu, czy jest jeszcze jakaś inna możliwośc/przycyzna?

 

Opublikowano

To sprawdz błędy w MK jeśli to jego wina to błąd powinien się zapisać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
No problem w tym ze kable są git, ale i tak nie ma w nich prądu. nic w nich nie grzebałem. tylko jak wymieniłem tą blaszke to padło -,-'
Czyli wychodzi na to, że musze się dobrac do modułu komfortu, czy jest jeszcze jakaś inna możliwośc/przycyzna?
 

Przeglądałeś przewody w jakim są stanie gumowej przelotce między klapą a karoserią ? Sprawdz tam skoro brak napięcia.



Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
No problem w tym ze kable są git, ale i tak nie ma w nich prądu. nic w nich nie grzebałem. tylko jak wymieniłem tą blaszke to padło -,-'
Czyli wychodzi na to, że musze się dobrac do modułu komfortu, czy jest jeszcze jakaś inna możliwośc/przycyzna?
 

Przeglądałeś przewody w jakim są stanie gumowej przelotce między klapą a karoserią ? Sprawdz tam skoro brak napięcia.



Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
No problem w tym ze kable są git, ale i tak nie ma w nich prądu. nic w nich nie grzebałem. tylko jak wymieniłem tą blaszke to padło -,-'
Czyli wychodzi na to, że musze się dobrac do modułu komfortu, czy jest jeszcze jakaś inna możliwośc/przycyzna?
 

Przeglądałeś przewody w jakim są stanie gumowej przelotce między klapą a karoserią ? Sprawdz tam skoro brak napięcia.



Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.