Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzona wiązka przewodów.


KTM71

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyrwaną częścią wiązki przewodów przy lewym reflektorze , mam cztery przewody , któe nie wiem gdzie podłączyć ( usterka pokolizyjna). A mianowicie mam następujące przewody, które nie wiem "gdzie idą" :

- zielony z białym paskiem

- biały z żółtym paskiem

- brązowy z czarnym paskiem

- popielaty z czerwonym paskiem

Może to przewody do czujnika temperatury zewnętrznej, czujnika uderzenia lub jakiegoś innego czujnika ??? 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,mialem to samo juz wszystko polaczone bede na warsztacie to wysle ci opisy przewodow,

Zawartość dodana 34 minutes later
31 minut temu, amelacar napisał:

Czesc,mialem to samo juz wszystko polaczone bede na warsztacie to wysle ci opisy przewodow,

z tych przewodów które wymieniłeś to u mnie jest tylko popielaty z czerwonym paskiem ,do czujnika ciśnienia ac,czujnik uderzeniowy lewa strona biały i brązowy poskrecane

Zawartość dodana 35 minutes later
35 minut temu, amelacar napisał:

Czesc,mialem to samo juz wszystko polaczone bede na warsztacie to wysle ci opisy przewodow,

Zawartość dodana 34 minutes later

z tych przewodów które wymieniłeś to u mnie jest tylko popielaty z czerwonym paskiem ,do czujnika ciśnienia ac,czujnik uderzeniowy lewa strona biały i brązowy poskrecane

czy masz z przodu pdc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam PDC z przodu. Obecnie mam samochód u mechanika. Czy w chłodnicy wody jest jakiś czujnik? Bo nie przypominam sobie aby podłączał tam jakąś kostkę . Samochód po kolizji przód lewy. 

IMG_4553.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KTM71 napisał:

Nie nie mam PDC z przodu. Obecnie mam samochód u mechanika. Czy w chłodnicy wody jest jakiś czujnik? Bo nie przypominam sobie aby podłączał tam jakąś kostkę . Samochód po kolizji przód lewy. 

IMG_4553.JPG

u mnie takie grubsze brazowy i czerwono granatowy do sgnalu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...