Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z ikonką temperatury!!


David1PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam otóż denerwujący problem z ikonką temperatury mianowicie po zakupie auta tego nie pokazywało, pacjent to audi a4 b5 1.8 ADR z 98r. po kilku dniach gdy uruchomiłem silnik zaczeła się palić ta kontrolka pokazuję się nawet wtedy gdy silnik stoi cały dzień bez uruchomienia i gdy przekręce kluczyk do pierwszej pozycji zapłonu to 3sekund i wyskakuje ta kontrolka mimo ,że silnik jest zimny, odrazu pomyślałem ,że może brakuje mi płynu chłodzącego więc zagladam było dobrze, zrobiłem później   wymiane całego płynu oraz wymieniłem czujnik(był troche zasyfiały) dodam też ,że gdy jadę to temperatura nie przekracza 90 stopni wszystko chodzi od 0-90 wiec termostat jest dobry, ktoś miał może taki problem aa dodam też ,że dziś podłączyłem go do kompa i nic mi nie wyskoczyło pokazało ,że temperatura jest dobra, nie wyskoczył nawet błąd. pomóżcie mi ja nie wiem co robić google przeleciałem tyle razy ,że to szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra doszedłem do tego co było przyczyną, dla zainteresowanych jak ktoś miał taki problem sprawdźcie czujnik pod zbiornikiem wyrównawczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...