Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka CD działająca pod Concert CD a RNS-E


GregoryFx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tej chwili posiadam radio Concert CD i dokupioną zmieniarką CD - 8E0 035 111. W przyszłości chce kupić RNS-E Led, a że jestem zwolennikiem płyt CD, muszę zostawić zmieniarkę.

Teraz spotykam się z różnymi informacjami. Zmieniarka działać nie będzie, bo pod RNS-E jest specjalna, czytałem że będzie jednak jest potrzebny kabel za 80 zł, ale już jaki to nie jest napisane i nie wiem czego szukać. Doszukałem się również informacji że RNS-E współpracuję z każdą zmieniarką i m.in również moją 8E0 035 111, gdzie był tutaj wątek że wszystko śmiga pod RNS-E. Dzwoniąc do firmy NAVIPOL z Krakowa, otrzymałem informacje że nie będzie działać bo trzeba kupić nową zmieniarkę za kosmiczną cenę 1000zł i żadna tutaj przejściówka nie zadziała.

Bardzo proszę o pomoc, jak w końcu z tym jest? W co musiał bym się wyposażyć, abym mógł się cieszyć zmieniarką pod RNS-E Led, tak jak w radiu Concert CD.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać. A przelotki i tak są potrzebne z ISO na quadlock.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze :) Czyli jeżeli teraz działa i wszystko mam pod kostką ISO to tylko wystarczy, przepiąć się pod przejściówkę quadlock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...