Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak prądu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z moja elektryka a chodzi mi tu o to że gdy otworzę drzwi to lampa od oświetlenia wnętrza sie zaswieci albo nie, tak samo jest z centralnym zamkiem z pilota ktory zamontowałem ,czasami musze kilka razy nadusić zeby sie otworzyl lub zamknął,  mysle ze staly prad ucieka ale nie wiem jak to sprawdzic i czy dobrze mysle. z góry dzieki. Pozdrawiam 

Opublikowano

Mam kolego "chyba" ten sam problem. W mojej B5 z 95r. zamontowałem sterownik centralnego zamka. Gdy otwieram drzwi czy przód czy tył lampki w środku nie reagują wcale, gdy auto zamykam z pilota za 1 razem zamyka całe auto, gdy chce otworzyć klikam pierwszy raz to pompka ani drgnie tylko zaświeca się oświetlenie wnętrza (przednia cała lampka i 2 z tyłu), gry klikam 2 raz otwiera mi się całe auto, a czasami jest tak że otworzy za pierwszym razem ale wtedy nie zaświeca się oświetlenie wnętrza. Powiem szczerze że wojowałem trochę ale nie mam pojęcia o co chodzi, miałem akumulator na podmiankę, dużo słabszy od tego który posiadam teraz i mimo tego że aku był słaby, otwierał  auto za pierwszym kliknięciem z pilota ale nie zaświecał auta. Teraz mam przełożony z powrotem swój mocniejszy aku i cały czas otwiera za 2 kliknięciem. Badałem napięcie przy pompce jest prawidłowe, nic nie zaśniedziało czy coś podobnego. Także można powiedzieć że dołączam się do tematu ;) Pozdrawiam

PS. Miernikiem sprawdź napięcie na kablach przy pompce, choć wątpię czy to coś da, jakby prąd był za mały to by nie było reakcji nawet po całym dniu klikania pilotem.

Edytowane przez Adrian1727

Opublikowano
  • Autor

Mam tak samo jak ty z otwieraniem dopiero za drugim sie otwiera

22 godziny temu, Adrian1727 napisał:

Mam kolego "chyba" ten sam problem. W mojej B5 z 95r. zamontowałem sterownik centralnego zamka. Gdy otwieram drzwi czy przód czy tył lampki w środku nie reagują wcale, gdy auto zamykam z pilota za 1 razem zamyka całe auto, gdy chce otworzyć klikam pierwszy raz to pompka ani drgnie tylko zaświeca się oświetlenie wnętrza (przednia cała lampka i 2 z tyłu), gry klikam 2 raz otwiera mi się całe auto, a czasami jest tak że otworzy za pierwszym razem ale wtedy nie zaświeca się oświetlenie wnętrza. Powiem szczerze że wojowałem trochę ale nie mam pojęcia o co chodzi, miałem akumulator na podmiankę, dużo słabszy od tego który posiadam teraz i mimo tego że aku był słaby, otwierał  auto za pierwszym kliknięciem z pilota ale nie zaświecał auta. Teraz mam przełożony z powrotem swój mocniejszy aku i cały czas otwiera za 2 kliknięciem. Badałem napięcie przy pompce jest prawidłowe, nic nie zaśniedziało czy coś podobnego. Także można powiedzieć że dołączam się do tematu ;) Pozdrawiam

PS. Miernikiem sprawdź napięcie na kablach przy pompce, choć wątpię czy to coś da, jakby prąd był za mały to by nie było reakcji nawet po całym dniu klikania pilotem.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.