Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzeszczenie, buczenie, dziwny dźwięk podczas skręcania kołami w prawo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jestem posiadaczem Audi A4B5 1.8T i zauważyłem u siebie pewien problem, nie umiem określić co to za dźwięk. Problem występuje przy kręceniu kierownica w miejscu albo jak już gdzieś powoli wjeżdżam np kręcąc na parkingu ( ale przy powolnej jeździe nie zawsze to jest). Przy kupnie auta wiedziałem że jest do robienia prawy górny wahacz, wiem też ze już mam po prawej stronie luz na drążku kierowniczym. Ogólnie w najbliższym czasie 2-3 tygodni chce wymienić cały zestaw wahaczy. W poniedziałek będę miał możliwość do znajomego mechanika wjechać na kanał, ale że ten dźwięk mnie nurtuje może ktoś miał podobnie i może mi powiedzieć czego się mogę spodziewać, poniżej wstawiam filmik :


Najlepiej to słychać od około 4s, na wyłączonym silniku nie ma tego dźwięku albo nie mam możliwości aż tak skręcenia kierownica.

Opublikowano

Cześć,

Możesz sprawdzić czy masz wystarczająco dużo płynu w zbiorniku wspomagania, jak będzie mało to pompa może buczeć. Jeżeli jest, a pompa wspomagania mimo to buczy to może się po prostu kończyć :)

 

Pozdrawiam

Bartek

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, okap napisał:

Cześć,

Możesz sprawdzić czy masz wystarczająco dużo płynu w zbiorniku wspomagania, jak będzie mało to pompa może buczeć. Jeżeli jest, a pompa wspomagania mimo to buczy to może się po prostu kończyć :)

 

Pozdrawiam

Bartek

Powiem ci tak, płyn jest w wspomaganiu ale już wiem ze pompę ogólnie mam do wymiany ale czy taki dźwięk dawała by pompa ? Bo ciężko to nazwać buczeniem :) Brzmi to jak ocieranie gumy o coś i czemu słychać to tylko w jedną stronę ?

Edytowane przez Gadoms

Opublikowano

Ciężko mi powiedzieć, pompa była pierwszym skojarzeniem odnośnie tego dźwięku. Nie wiem tylko dlaczego słychać go tylko w jedną stronę, nie spotkałem się z czymś takim. Może wypowie się ktoś jeszcze kto ma większą wiedzę w temacie :)

 

Pozdrawiam

Bartek

Opublikowano
  • Autor

Jak by to była pompa to by mi to pasowało bo i tak niedługo ja będę robił.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.