Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie, "żaba", problem. Pomocy.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. przedwczoraj zakupiłem Audi A4 B8 2.0Tdi 2009, przebieg 109000 mil. Niestety jak to w Angli bywa sprzedający nie dał prowadzić samochodu. A jechał tak że jako pasażer nie dało tego sie wyczuc. Auto jest zadbane itp.

lecz po zakupie okazalo się że przy ruszaniu szrapie autem i czasami az robi delikatną "żabe", przy odpalaniu zatelepie i przy gaszeniu też. Jak sprawdzałem silnik i ruszałem na recznym to silnik prawie wyskoczył. Czy to będą uszkodzone poduszki silnika? Dodam że przy zmianie z 1 na 2 bieg i puszczeniu sprzęgła też szarpnie. Myslałem że to sprzęgło ale było wymienione i koleś zrobił na nim 30000 mil dopiero. Chociaż pedal sprzęgła dziwnie reaguje. Ale silnik definitywnie lata przy próbie ruszania na recznym. Czy te poduszki mają czujniki i pokaże na kompie? Co doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie siada prawa poduszka. Komputer nic nie pokaże,jak jest całkiem rozwalona to olej z niej wyleciał .prawa i lewą są takie same tylko lewą ma czujnik

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie szarpalo tylko przy zmianie biegu z 1 na 2 i przy odpaleniu telepalo buda

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy poduszka z przodu ma mieć taki luz dookola? Od góry jest z 0.8cm luzu a od dołu jakieś 1.8cm I mam wrażenie że w tym jak ruszam to silnik lata góra dół.78ccd93ced8592c1a3faaa0497e2bd5f.jpg9e8bfb5463bf86ea86872be52baf64fc.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...