Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] TDI 1.9. 1996 - Vuuya


Vuuya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  wrzucam pierwsze kroki zmiany wyglądu mojego audi!

Kieruję też do Was pytani/proszę o radę - nie zależy mi ( póki co) na wielkiej mocy silnika.  Większą wage przykładam do wyglądu zewnętrznego - który na dniach ( lub miesiącach albo latach zależy od żony) ulegnie zmianie/korekcie. Poczatkowo interesuje mnie skromna moc ok 140-50km , czy zwykłe mapowanie pomoże mi to osiągnać? 

Na poczatęk idzie do obniżenia oczywiście, poprawa przedniego zderzaka ( wymiana lub malowania, cały czas się wacham) światła przód na polift, i drobne naprawy mechaniczne, na których póki co się nie znam ( problemy z turbo i mocą) ale mam to szczeście że mój kuzyn jest miłośnikiem Audi i służy pomocną ręką w każdych naprawach.

Poczatkowe zdjecia  mojego audi po kupnie felg które przyspożyły mi sporo kłoptu ( konkretnie te małe stożki na środku) przedstawiają się tak:  

18765144_1749921908369421_1566713695_o.jpg

18765187_1749921868369425_1378929678_o.jpg

18789601_1749921798369432_627315774_o.jpg

Edytowane przez Vuuya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor fajny, jesli chodzi o moc to samym chipem ciezko bedzie zrobic 140, chyba, ze masz zdrowego afn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej na chipie to nie wyciągniesz takich wartości [emoji6] kolor pode mnie [emoji6] co do korekty to mam nadzieję że nie myślisz o Mietka z zakładu lakierniczego u którego za profesjonalną usługę zapłacisz 250 zł , pro korekta to koszt śmiało od 1000 zł możesz też sam zacząć się bawić jak coś służę pomocą

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee zdecydowanie nie u pana Mietka :D, wacham sie też nad obklejaniem, bo nie licząc zderzaka przód i kilki drobnych rys lakier jest ok. Zawsze mi sie marzyl kolor który chyba jest teraz modny taki szary matowy, nie znam fachowej nazwy.

Aczkolwiek, to zostawiam na później, na razie turbo i brak mocy mnie martwi bo ma humory straszne i bie raz na 3-4 biegu mogę sobie wciskac gaz a on zero reakcji. Wymianke zacznę od wężykow wszystkich i tej gruszki, bo cos czuje ze po prostu dostaje lewe powietrze. A jak to turbo no to cuz, od razu sie lepsze kupi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec nieszczelnosc w dolocie albo geometria sie zacina i dlatego nie reaguje na gaz. 

Jesli chodzi o oklejanie to poczytaj temat kowiego, on oklejal swoj i ma podobny kolor do Twojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...