Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Tylni zderzak-demontaż


piotrcar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy ma ktos moze jakies zdjecia z demontazu tylniego zderzaka w b6 kombi (bardziej mi chodzi jak rozebrac tapicerke w srodku aby dostac sie do srub) tzn gdzie sa zaczepy itd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach mam zamiar założyć zderzak od s4, czeka mnie demontaż starego. Powiedz czy natrafiłeś na jakieś trudności, na co mam zwrócić uwagę? czy spinki od boczków tapicerki bagażnika się nie łamią? Czy auto tsza wpychać na podnośnik żeby się dostać do śrub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sie za to nie zabralem.ty bedziesz pierwszy wiec daj znac jak poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach mam zamiar założyć zderzak od s4, czeka mnie demontaż starego. Powiedz czy natrafiłeś na jakieś trudności, na co mam zwrócić uwagę? czy spinki od boczków tapicerki bagażnika się nie łamią? Czy auto tsza wpychać na podnośnik żeby się dostać do śrub?

wiele nie podpowiem, ale co do spinek, to raczej bedziesz mogl zostawic te same, ostatnio demontowalem boczki w bagazniku i nic sie nie polamalo, jak juz zdejmiesz te boczki to pozniej idzie PRAWIE z gorki, listwa i inne pierdoly latwo schodza... a podnosnika nie trzeba, dasz rade z ziemi... pozdr.[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:04_________________________________________________mozesz rzucic okiem na te fotki, od tego trzeba zaczac...

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_demontaz_navi_w_bagazniku_potrzebny_schemat-t64438.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki. Przed założeniem zderzaka czeka mnie jeszcze jego malowanie. Właśnie się dowiedziałem, że mój lakiernik wyjechał na miesięczny urlop. Zobaczę jak to wszystko wyjdzie. Jak się uda opisze moje spostrzeżenia.[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 21:24_________________________________________________Udało się :good: nie natrafiłem na żadne problemy, operacja zdjęcia i złożenia zajęła ok 5h. Żeby dostać się do śrub w wewnątrz musiałem dodatkowo zdemontować moduł nawigacji i subwoofer/wzmacniacz BOSE. Zderzak od S4 pasuje jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to troche dlugo.ja sciagnelem i zmienilem dokladke w 2 godzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chillout :> odciąłem końcówki tłumika założyłem nakładki + wygłuszenie subwoofera bo coś charczało i tak zeszło kilka godzin przy piwku. mówisz o dolnej dokładce czy całym zderzaku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem caly zderzak do zderzaka dolozylem dokladke s-line i zalozylem wszystko spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...