Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zwykły Avant AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich , na forum jestem jakoś od listopada 2016r , ale jakos wczesniej nie miałem odwagi dodać swojego tematu z autem :)

Wczesniej jezdziłem Passatem B5 z AFN i w sumie nadal go mam tylko żona nim jezdzi :) , A4 kupiłem w sumie spontanicznie od kolegi z pracy , on sprowadził je w 2008r z niemiec i miał je do 2016r pozniej ja je kupiłem , Audi jest z 1997r z silnikiem 1.9 AFN w chwili zakupu było zwykłym przedliftem i miało przebieg 340 tyś w tej chwili ma 380 tyś , ogolnie było w słabym stanie technicznym głównie chodzi o silnik ponieważ zaraz po zakupie musialem ściągać głowice bo gotowało płyn więc głowica została ściągnieta i oddana do specjalistycznego warsztatu na sprawdzenie wymiane prowadnic zaworów , wymiane zaworów ,docieranie , planowanie i sprawdzenie szczelnosci itp. wymieniłem całe zawieszenie przód LM (było jeszcze oryginalne) tarcze i klocki na ATE ,dołożyłem fis i tempomat , skóre i przyciemniłem szyby , zmieniłem lampy przód na "lift" niestety z Depo zderzak przód z polifta i lampy tył z polifta. Ogolnie z wyposazenia to szału nie robi bo są elektryczne szyby , centralny zamek , klima i chyba tyle :) 

Ogólnie samochód chce doprowadzić do "ładnej serii" nie chce robić z niej S4 czy RS4 bo nigdy nią nie będzie :) zmiany jakie planuje to:

-Felgi od A8 D3 Flat Five

-Konsola 2din + Navigation +

-Założyć gwint

-Zmienić fotele na coś ładniejszego :)

-Podsufitke obszyć w czarnej Alcantarze

-Bixy

-Zrobić pare poprawek i zrobić korekte lakieru

-Boczki w skórze + dekory w piano black

-Wywalić te felgi

-Zmienić maske na poliftową bo ta ma rdze od spodu

-Założyc osłony podszybia i na filtr powietrza z vr5

Reszta wyjdzie w praniu :)

Ponizej zamieszczam pare fotek zapraszam do komentowania i podpowiadania co zrobic :)

 

 

20170617_194522.jpg

20170617_194534.jpg

20170617_201705.jpg

20170617_201728.jpg

20170617_201744.jpg

Edytowane przez pako1612

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.