Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0tdi brd 170km prośba o ocene logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, prosiłbym o pomoc w analizie logow mojej audi a4 b7 2007. Problemem jest nierównomierna praca silnika po dłuższym postoju, delikatne problemy z odpalaniem oraz słaba moc i kopcenie na czarno.W aucie niedawno zmieniana przez poprzedniego wlasciciela pompa vacum (uzywka) oraz turbo. Zauwazylem rowniez duzy pobor oleju, po trasie 3000km dolalem 0,7l lacznie.

Logi dynamiczne:

003 008 011: http://vaglog.pl/log-003_008_011_ZA9o86.html

003 011: http://vaglog.pl/log-003_011_WENv5P.html

003: http://vaglog.pl/log-003_nAlSnT.html

004: http://vaglog.pl/log-004_og690Z1.html

008: http://vaglog.pl/log-008_2zbLlU.html

010 011: http://vaglog.pl/log-010_011_4HewFrx.html

010: http://vaglog.pl/log-010_d8nwY4.html

Statyczne:

004: http://vaglog.pl/log-004_egcj681.html

013 http://vaglog.pl/log-013_PlnLND.html

018 http://vaglog.pl/log-018_5lj5VYw.html

przepraszam za wszystkie błędy, robie to pierwszy raz i w dodatku dodaje posta z telefonu. Pozdrawiam

Edytowane przez mrejmak

Opublikowano
  • Autor

Odświeżam, za kilka dni jade autem w dłuższą trase i chciałem do tego czasu je naprawic. Za pomoc jestem w stanie zapłacić ew dostarczyć dużą flaszke. Próbowałem sam analizować logi, jeśli sie

nie mylę to wychodzi cos z powietrzem, wartości sie od siebie różnią z 2 i 3 tabeli. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Zacząłem sam szukać przyczyny.  W logach z grupy 011 dynamicznych wartość z pozycji 3(rzeczywiste) jest mniejsza niż wartość z pozycji 2(zadane).  Czyli z tego co wyczytałem może być uszkodzone turbo, zatkany kat lub problem z podciśnieniem. Turbina zmieniana kilka miesięcy temu na nową garetta w serwisie w Holandii. Teraz pytanie, czy pompa vacum może za to odpowiadać? Mimo że poprzedni właściciel ją wymieniał, to z tego co wiem założył używkę. Dodatkowy objaw to nierównomierna praca, duże zużycie oleju no i oczywiście brak mocy z dołu. Jutro postaram się zdemontować filtr paliwa w celu sprawdzenia czy pompa nie puszcza oleju.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.