Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie przy przyspieszaniu ale tylko rano przez kilka km


cegla66

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuję pomocy w diagnostyce, może ktoś miał taki problem bo moi mechanicy mówią że 2masy nie ma co ruszać a budą rzuca strasznie. Opiszę sprawę od początku. 

Jakieś 2 miesiące temu wyjeżdżając rano do pracy na pierwszych kilkuset metrach poczułem wibracje przy przyspieszaniu na każdym biegu, po chwili problem ustał. Następnie powtórka po ok miesiącu, później po 2 tyg. Teraz przez ostatnie 4 dni mam to każdego ranka i dzisiaj miałem te wibracje już ok 5 km a następnie ustają. Po 9 godzinach postoju jak jestem w pracy problem nie występuje. stawiam samochód pod domem ok 17 i o 7 rano szarpie.  Kolejna sprawa to wibracje przy ruszaniu na samym końcu puszczania sprzęgła które występują po dłuższej trasie - 100, 200 km.  Wtedy nie da się ruszyć bez szarpania i to bardzo intensywnego. Wczoraj byłem u mechanika który wciskał sprzęgło, testował, ruszał itd i mówi że to raczej nie 2masa... też nie chcę wymieniać sprzęgła za 3k PLN żeby się przekonać że to nie to. Jak ktoś miał coś takiego i może podpowiedzieć to z góry dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...