Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wibracje przy okolo 2000 obrotów.


SzeFFo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że przy około 1700-2000 obrotów czuć delikatne wibracje, na 3,4,5 biegu, ale to nie zawsze, raz na jakiś czas. Co może być nie tak? Dodam, że wymieniałem słupek, ale wtryski, osprzęt ten sam, z mojego starego AFN'a. Probówałem zalożyć wtryski z tego slupka co kupiłem, ale nie miał mocy, muliło go, dopiero jak założyłem swoje, zaczął normalnie chodzić. Nie czuć aż tak tych wibracji, żeby telepało całą budą, ale jednak jest to wyczuwalne. Na wolnych obrotach, chodzi równo, pali bez problemu, od strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba jest podobnie, tylko między 2000-3000 obrotów. A masz to samo jeśli dodasz wiecej gazu przy niskich obrotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2017 o 00:53, arek1493 napisał:

U mnie chyba jest podobnie, tylko między 2000-3000 obrotów. A masz to samo jeśli dodasz wiecej gazu przy niskich obrotach?

Nie zauważyłem. Był czas ze przestało wibrowac. Mechanik twierdzi że to przegub wewnętrzny, jest niewielki luz. Ale zastanawia mnie dlaczego akurat na 4,5 i około 2000 obrotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, SzeFFo napisał:

Nie zauważyłem. Był czas ze przestało wibrowac. Mechanik twierdzi że to przegub wewnętrzny, jest niewielki luz. Ale zastanawia mnie dlaczego akurat na 4,5 i około 2000 obrotów. 

Chyba faktycznie jest to przegub wewnętrzny,  u siebie podejrzewam ten sam problem,  kiedy jadę 100-120 km/h czuje wibracje na kierownicy,  myślałem że to poprostu któreś koło jest krzywe,  ale kupiłem nowe opony i oddałem do wyważenia,  nic to nie dało,  a podczas szybkiego skretu w lewo a później w prawo czuć stukniecie i tak jakby coś się przesunelo,  napewno jest to półoś ale nie wiem czy to jej wina czy przegubu,  ale objawy z wibracjami mam takie same jak u cb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...