Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak dzwięku audio na tył orginalnej instalacji.


tcm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zmieniam zapytanie, ale dalej dotyczy A4B5 Awant 1999r. 1.6 system NOKIA.

Dobrałem się do tylnej części auta porozbierałem drzwi i okazało się że nie mam oryginalnych głośników  tylko zamienniki Sony,

https://photos.app.goo.gl/yZ68g5KsCt1aB0K83

co gorsza w instalacji przy radiu brakuje 1 siwej linki która idzie właśnie na tył ,Siwy z żułtym paskiem

na tyle do głośników idą siwy z żółtym paskiem + a cały siwy  -

a przy kości  jest tylko siwy z żółtym paskiem + a -nie ma -    czyli siwego a w drzwiach tylnych są siwo żółty to+ siwy to-

w instalacji przy radiu siwy z żółtym paskiem jest umieszczony w pomarańczowej kości iso i tylko ten 1 pin nic więcej.

szukałem w kieszeni radia i siwego nie znalazłem 

znalazł się tylko gruby brązowy odcięty z kości i dolutowano do niego cienką czarną linkę co lepsza na kościach brak śladów gdzie ten przewód był w czarnej jest komplet pinów

w brązowej  też.

to był system NOKIA ,https://photos.app.goo.gl/myxSarlVRAWXi8ni1Nokia

Kupiłem przejściówkę iso na Audi do nie oryginalnego radia myślałem że tył się odezwie a tu nic po podłączeniu jej tył dalej milczy nokia w bagażniku też  a jest podpięta do instalacji

2Q==jak widać na jpg. tu mamy gruby brązowy tylko czy to jest zasilający czy jaki bo nie wiem a nie chcę narozrabiać

w kości czarnej wąskiej 20 pin jest odcięta linka czarna iso 20 pin.

jak to podłączyć aby zaskoczyło .

i gdzie się podiął ten - na drzwi sprawdzałem pod izolacją myśląc że został odcięty czy urwany ale nie ma po nim śladu,

sprawdzałem aż do grubej wiązki.

PROSZĘ POMÓŻCIE TO POSKŁADAĆ .

Edytowane przez tcm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super poradziłem se sam .

Trochę mi to zajęło dużo czytania mierzenia testowania i jest działa  cały tył Wofer łupie w kacu dostał sygnał aktywacji.

Było to takie proste ale cieszyło było na to wpaść.

Opiszę to żeby innym ułatwić.

Otóż kupiona przejściówka okazała się nie aktywna wiec wzmacniacz nie dostaje sygnału do wzbudzenia .

Po oględzinach kości doszedłem do wniosku że przewód aktywacji wzmacniacza  jest podłączony do złego pinu w ISO. I sygnały nie szły do wzmacniacza.

Wystarczy włączyć wzmacniacz dołączając niebieski kabel sterowania anteną z radia

Do niebieskiego przewodu w ISO przejściówka od razu obudzi wzmacniacz i zrobi się hałas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...