Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A2 2001 1.4 TDI 75 km


donM.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Cześć, przedstawiam wam czym obecnie się wożę. Nie jest to może i szczyt marzeń, ale ważne że jest czym jeździć :)
Miejmy nadzieje, że niedługo przesiądę się do B6, bo to autko jest dla mnie za małe ;x

Kilka podstawowych informacji: 

- 2001 rok
- od 2009 w posiadaniu
- 230k przebiegu
- dach panoramiczny 
- climatronic 
- trójramienna kierownica

W grudniu miała stłuczkę, gość cofając wjechał mi w prawy bok - do wymiany poszły drzwi prawe przód i tył + malowanie całego boku auta, oczywiście wszystko udokumentowane zdjęciowo. 

Nie działa niestety wyświetlacz FIS, jest rozlany, koszt naprawy jaki mi powiedziano to 250 zł- z czasem zrobię
Z niedziałających rzeczy padł również mechanizm otwierania dachu panoramicznego, prawdopodobnie jest to wina mechanizmu ciągnącego.

Wszystkie filtry, olej wymieniane na czas co 10 k przebiegu, w ostatnim czasie wymieniony został też łącznik stabilizatora - prawy przód. 

Dziś zostawiona u mechanika na wymianę intercoolera - niestety padł :x

Od kiedy ja jestem głównym użytkownikiem auta, staram się jak najbardziej dbać o jego wygląd zewnętrzny/wewnętrzny - jednak wiadomo, auto nie jest nowe i niestety nie doprowadzę wszystkiego jak z salonu :(

Dodam jeszcze że polecam Wam wosk soft99 fusso 12 - naprawdę fajnie woskuje się nim auto i nie jest strasznie drogi :)

Największy minus auta jak dla mnie - brak alufelg :( Niestety jako jeszcze osoba nie mająca stałego źródła dochodu, nie stać mnie żeby kupić teraz alufy do auta które i tak chcę sprzedać. Wiem może to być dla niektórych dziwne ;x. 

Zaś największym plusem jest jak dla mnie spalanie, około 5 l jest cudne, niestety mały bak = częste odwiedzanie stacji. 

Fotki (tutaj jeszcze przed dokładnym myciem/woskowaniem):

 

f607be8daf259.jpg
d5081044b247f.jpg
95474df52e8bc.jpg

Edytowane przez donM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...