Jump to content
Aktualizacja oprogramowania. Forum zostanie wyłączone o 22:00. Wracamy najszybciej jak to będzie możliwe. Przepraszam za niedogodności. Hugo
0
matti102

Regeneracja odbłyśników - lubelskie

Recommended Posts

Witam

Mam problem z ze słabo świecącymi światłami - posiadam soczewki Valeo. Poza tym że dają rozproszone i słabe światło (odbłyśniki pewnie do regeneracji) to jeszcze długie światło prawe nakierowane jest mocno na pobocze zostawiając na ulicy martwe pole. Chciałbym zrobić z nimi porządek ale nie wiem z której strony to ugryźć, czy regenerować te oryginalne czy może jakieś zamienniki całych lamp są warte uwagi? Jeśli regenerować to czy warto wprowadzić jakiś mod? I wreszcie czy polecicie jakiegoś człowieka do tego zadania z Lublina bądź okolic bo parkuję pod chmurką pod blokiem a w dzień tego się nie ogarnie a wolałbym nie zostawić tak auta na noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tu robiłem https://reflek.business.site/  i świecą ładnie .można powiedzieć  od ręki dzwonisz  ustalasz do jakich lamp i albo zdajesz swoje  to 100 zł za szt.  albo oddajesz swoje  ale trzeba czekać około 2 dni i 200 zł. za szt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć ziom. Ja robiłem u naszego forumowego eksperta Grzesia "QWERTY" przeróbka na bi-ledy i malowanie środków na czarno  , niestety on działa u siebie w Suwałkach.

Robota profi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...