Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zregenerowany tunel, okleina 3D Carbon i zwykła szczotkowane Alu.


jaguaro

Rekomendowane odpowiedzi

65bfc1162f71052dea231e081aed480d.jpg
Panowie postanowiłem się podzielić moim doświadczeniem z ostatnich kilku dni. Miałem w fatalnym stanie tunel na dodatek po demontażu fabrycznego uchwytu telefonu zostały mi 2 szpetnie wyglądające otwory wiec postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce.
Zakupiłem folie 3D Carbon + folie szczotkowane Alu oraz benzynę ekstrakcyjną i rożnej gradacji papier ścierny. Na początek zasklepiłem otwory klejem na gorąco i kawałkami plastiku, obszlifowalem do uzyskania kształtu opływu tunela. Następnie za pomocą papieru ściernego począwszy od 100 a kończąc na 220 starłem stara powłokę farby uzyskując czysty plastik.
Chciałem to wszystko pomalować ale stwierdziłem ze tylko na cześć naniosę lakier resztę okleję folią 3D Carbon, przy okazji okleiłem też szczotkowanym Alu popiołke i ramkę oraz zaślepkę pod ręcznym. Efekt jak poniżej.
4,5 godziny pracy nie licząc demontażu i montażu, koszt całkowity
160zł. Wielu z Was pomyśli że w tej cenie kupi tunel w dobrym stanie i zapewne będzie miało racje ale taki zapewne nie[emoji6]na dodatek gdybym podliczył koszt z Popiołką przód tył i ramką szczotkowane wyszłoby z 600 więc postawiłem na swoim[emoji106]
3c4c2e3208afa1c76606d0eb9cecd305.jpg6fc0a13ddb5246ad6c8aafad785b0252.jpg
Idąc za ciosem machnąłem też popiołkę tył.
69ac0d26af794b3c6b3e77ee73f338fa.jpg
 
 
Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...