Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gwizd przy przyspieszaniu przy około 2500/3000 obr/min


sikszak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku miesięcy borykam się z problemem jakim jest słyszalny gwizd przy przyspieszaniu autem. Słychać to na każdym biegu przy wyższych obrotach. Mechanicy twierdzą że nie jest to dżwięk  silnika ponieważ na zewnątrz tego gwizdu nie słyszą. Ja gazując siedząc w aucie słyszą, a na zewnątrz tego gwizdu mechanicy nie słyszą. Jak wchodzą do kabiny to robią duże oczy ze tak to słychać. Tak samo tłumikarz. w kanele nie słyszy tego dźwięku tylko jak siądzie w środku, ae i tak twierdzi że wydech takiego dźwięku by nie wydawał.

Najgłośniej ja to słyszę jak jadę wzdłuż muru lub wyprzedzam inne auto iten dżwięk odbija się od przeszkody bocznej. Idelnie i nie do zniesienia słychać w tunelu lub podjazdach an parkingi piętrowe kiedy ściany są po bokach. Nie mam pomysłuco to może być. Wymieniłem uszczelki kolektora  wydechowego oraz wymieniłem turbinę na świeżutką wymieniając wszystkie uszczelki przy okazji.

Ktoś ma jakieś pomysły? Jakieś łożysko? dziura w dolocie? ja nie mam pomysłu. Poniżej nagranie. Jakość nie najlepsza ale mam nadzieję że usłyszycie o co mi chodzi.

Głos 005_sd.m4a

Głos 006_sd.m4a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...